Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha az online oktatás során...

Ha az online oktatás során beszólogatnak nekem és szemtelenkednek velem a diákok, hogyan reagáljak?

Figyelt kérdés
Nem, nem alsó tagozat. Felsőoktatás. Igaz, fiatal vagyok, nő vagyok, de a tanáruk. Borzasztó, mit megengednek maguknak az egyetemisták. A jövő úgynevezett "értelmisége". Jó lett volna felvenni a beszólásaikat, káromkodásaikat, és mindet lejátszani a szüleik előtt, legyenek "büszkék" a kis dédelgetett egyetemista gyermekeikre. Ha meg feszültek az online oktatás miatt, miért rajtam vezetik le a feszültséget, miért rajtam verik el a port? Bezzeg a hatvanéves férfikollégám óráján kussban vannak. Eddig nyeltem, nem szóltam vissza, próbáltam kedvesen, megbocsátóan reagálni, de ma már nálam is betelt a pohár. Egy embert nem szabadna így megalázni, ahogy ők csinálják velem. Az anyámat szidják hangosan, mert nem értik a példát, de ez csak a gyengébb verzió.

2020. nov. 25. 21:19
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
76%
Főleg nem ilyen stílusban..,
2020. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
83%
Plusz nem azt tagadjuk, hogy az ilyen dolgok megtörténnek, hanem azt hogy veled. Ha ezt sem vagy képes felfogni, nem hogy oktató nem vagy, de a felsőoktatással még csak köszönő viszonyban sem vagy. Valamint ezek a videók amiket linkelgetsz... tuti hogy nem úszták meg a benne szereplők, pláne hogy felkerült a hálóra..
2020. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
72%
Tudja én nem dönthetem el hogy igaz, vagy sem hogy ön tanár-e. Azonban azzal hogy bizonygatni próbálja az igazát, méginkább gyengíti az esélyeit, és emiatt nem lesz hiteles. Ha igazán meggyőző, esetleg hiteles szeretne lenni, akkor jobban járna ha nem ilyen módon adná meg a válaszait.
2020. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
86%
Egy egyetemi oktatónak elég tág tere van arra, hogy a diákot megszívassa, szerintem sem valós a probléma.
2020. nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező csak ki akarta magát tombolni, trollkodni, ne bántsàtok.
2020. nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
88%

Juj, de kínos.

Baj, hogy nem vettek fel az egyetemre? Csak mert tanár biztos nem vagy

2020. nov. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
84%

"EZ MIND KAMU???? MIND KAMU?????"

Egyetemi tanár nem ír így, ilyet.

Legalábbis nagyon remélem.

2020. nov. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
86%

Én ennél jöttem rá, hogy kamu: mindet lejátszani a szüleik előtt, legyenek "büszkék" a kis dédelgetett egyetemista gyermekeikre.

A szülő egy egyetemistának már rég nem mumus, sokan együtt sem élnek már. Szerintem a kérdező még középiskolás.

2020. nov. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
67%

Ez tuti kamu kérdés.

Válaszokat nem olvastam el mert nincs türelmem 4 oldalt olvasni, de a kiírásból egyértelműen annak tűnik.

2020. nov. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:
59%
Neked semmi közöd egyetemhez. Nálunk az évfolyam fele 30 év felett van, biztosan rettegnének, hogy anyu meglátja a (nem létező) borzalmas órai viselkedésüket :D
2020. nov. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!