Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnám meg kérdezni a...

Hogyan tudnám meg kérdezni a tanáromat hogy lehetünk-e barátok én lány vagyok és ő is?

Figyelt kérdés

Meg azt hogy hogyan tudnék pl rá írni azt gondoltam hogy karácsonykor írom neki hogy boldog karácsonyt és meg kérdezem hogy hogy van és ebből valahogyan ki hozom hogy megkérdezem hogy lehetünk-e barátok?

Mert én úgy gondolom hogy lehetnénk mert pl én sok dolog iránt érdeklődők pl ami iránt ő is és ő a példaképem egyben is meg ő mutatta meg mi szeretnék lenni. Hogyan tudnám megkérdezni hogy lehetünk-e barátok?



2020. dec. 19. 13:44
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
De jóba jóba vagyok vele csak ő nem tudom mennyire látja ezt
2020. dec. 19. 15:16
 12/22 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon közvetlen és érti a viccet meg kedves
2020. dec. 19. 15:19
 13/22 anonim ***** válasza:
16%
Ez egy kamu troll! Jelentem is szépen az adminoknak.
2020. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
94%

Tanárnak készülök. Egyetemen tanítják hogy hogyan kell az ilyen helyzeteket kezelni. Max akkor lehet barátság ha már nem jársz a suliba. Másképp erősen tiltott. Segíthet, lehet jófej, de nem alakíthat ki veled semmilyen kapcsolatot. Erkölcsileg nem oké.

Várd meg míg végzel a suliban. Egyébként lehet csak a tanári oldala és azért jófej veled mert a tanárod. Sok esetben a diák többnek tartja a tanárát mint ami valójában.

2020. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
troll kérdés
2020. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
9%
A tanárokból vannak vaskalaposak, akik nem engedik, hogy a tanuló egyen, igyon vagy kimenjen a teremből 45 percen át, aztán az orvosok kezelik majd ezeket a diákojat felnőtt korukban border line-al, gyomorfekéllyel, hólyagsérvvel.
2020. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
17%
#15 Az hát.
2020. dec. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Kérlek higgyétek el hogy nem az😔
2020. dec. 19. 23:06
 19/22 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem kamu. Én is hasonló voltam régen. :)


Volt egy tanárnő az egyetemen, aki jófej volt én meg azt hittem barátkozunk.


Ez a munkahelyemen is előfordult fiatal felnőttként egy-két főnökkel.


Mindig velem egyneműekkel akartam barátkozni. (Nem szerelem, hanem barátság).


Én is azért vártam az ünneoeket, mert akkor rájuk írhattam. Már volt, hogy augusztus 20-án is majdnem írtam nekik. :)


De nem éri meg és én nem egyszer koppantam emiatt.


Nem egyszer volt már, hogy teljesen azt hittem, hogy barátkozunk és egyszer csak előálltak a semmiből, hogy ez távolról sem barátság és hogy tavolodjak el tőlük.


Én amondó vagyok, hogy adj ennek időt kérdező, tudod, érettségi után az egyetemen sokan elfelejtik a gimis tanárokat, egyetem után munkánál dettó; a tancid iránt érzett rajongás enyhébb lesz nemsokára.

2020. dec. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
85%
Még azt hadd tegyem hozzá, hogy barátok a tanár és a diak úgy maradnak suli után is, ha valami "munka" összeköti őket az iskolában vagy, ha a gyerek és a tanár között magától kialakul az évek alatt egy baráti viszony. Az, hogy a tanár ellát tanácsokkal vagy segít vagy megvígasztal nem egyenlő a barátsággal.
2020. dec. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!