Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnám meg kérdezni a...

Hogyan tudnám meg kérdezni a tanáromat hogy lehetünk-e barátok én lány vagyok és ő is?

Figyelt kérdés

Meg azt hogy hogyan tudnék pl rá írni azt gondoltam hogy karácsonykor írom neki hogy boldog karácsonyt és meg kérdezem hogy hogy van és ebből valahogyan ki hozom hogy megkérdezem hogy lehetünk-e barátok?

Mert én úgy gondolom hogy lehetnénk mert pl én sok dolog iránt érdeklődők pl ami iránt ő is és ő a példaképem egyben is meg ő mutatta meg mi szeretnék lenni. Hogyan tudnám megkérdezni hogy lehetünk-e barátok?



2020. dec. 19. 13:44
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat 😊❤️
2020. dec. 21. 21:36
 22/22 anonim válasza:
78%

Nem, semmiképp sem lehettek barátok. Az egyik tanárommal évek óta nagyon jó viszonyban vagyunk, egy kívülálló szemében akár barátságnak is tűnhet, de nem az. "Hivatalosan" ismerősök vagyunk és időnként beszélgetünk, ennyi.


Sokkal jobban jársz, ha te is csak beszélgetsz vele, és hagyod, hogy szépen lassan kialakuljon valami bizalom köztetek, aztán ha ez érettségi után is működik, akkor boldog lehetsz.

2021. máj. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!