Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, hogy ne piszkál...

Mit csináljak, hogy ne piszkáljanak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és anyagi okok miatt sajnos el kellett költöznünk a városból falura és emiatt állandóan azzal szekálnak, hogy csóró vagyok meg hogy te paraszt falusi. Sajnos a legtöbb osztálytársam gazdag, elkényeztetett.

2020. dec. 23. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Hát például kommunikálhatnád úgy is, hogy azért költöztetek oda, mert nagy birtok, jó levegő, természetközeli biogazdálkodás, az most értelmiségi körökben úgyis menő.
2020. dec. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

semmit...keress más közösséget ezt meg tűrd el.

nekik az élvezet, ha valakit basztathatnak, mert ennyit ér az életük.


szerintem mindenkinek van/volt olyan szituáció a suliban, hogy piszkálták.

5 évvel középsuli után éreztem először a legnagyobb előnyét annak, hogy "kiszakadtam" az osztályból...nem kell szar osztálytalálkozóra menni, mert hát úgysem érdekel senkit.

más osztályokból kerestem magamnak embereket, akikkel az időt eltöltöttem és nem is érdekelt, hogy az osztálytársaim épp mikor mit szólnak be nekem.

2020. dec. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Vagy osztály,esetleg iskolát váltast,VAGY egyszerűen leszarod őket.

Meg kell tanulni egyes embereket tejesen figyelmen kívül hagyni,hogy ne rontsák tovább az életedet.

2020. dec. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Miért kötötted az orrukra a költözést, pláne, hogy anyagi okai voltak? Így már nehezebb jó marketinget csinálni ennek, de fel a fejjel, mindjárt befejezed és nem kell többet a sznob a fejüket nézned. Addig is próbáld meg nem felvenni.
2020. dec. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Ehhez hasonló visszaszólásokkal háríthatsz, de ez egy olyan játék, aminek csak a suli vége fog véget vetni. Legyen kéznél mindig 10-20+ darab, hogy bármikor bármilyen beszólásra szegyenben hagyhasd aki piszkál.


"én lakok vidéken, mégis te jársz gumicsizmában mint a tehenészlányok?"


"apuci pénzén élősködsz?"


"nagyon szép rucid van, biztos megdolgoztál érte"


"te tudtad hogy a mekis húspogácsa nem a blahán terem hanem vidéken? gondoltam, hogy nem, ezt egy tudatlan városi sem tudja"


"tudod miért nem látni a városban a csillagos eget éjszaka? mert a városiak sötétsége mindent eláraszt"


stb

2020. dec. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Nekem egyszer azt monták hogy paraszt az aki nem tud köszönni. Avval hogy faluban laksz avval nincs semmi baj. Avval sincs baj hogy most nem vagyto jó anyagi helyzetben. Tanulj és ha van lehetőség ösztöndíjra akkor pályázz rá mindenkép. Szerintem jó dolog falun élni, állatokat tartani, úgy élni hogy kb minenki ismer mindenkit. Városban egy kicsit távolsság tartóbbak az emberek.
2020. dec. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Ezt a kommunikációt már elbasztad, nem kellett volna elmesélni, hogy anyagi okai vannak a költözésnek. Szerintem esélytelen, hogy abbahagyják, ki kell bírnod.
2020. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem meséltem el, hogy anyagi okai vannak a költözésnek, csak egyszer a tanár szóba hozta mindenki előtt, hogy elköltöztem.
2020. dec. 23. 18:37
 9/15 anonim ***** válasza:

Magyarázd el nekik, mi mindentől esnének el a mezőgazdászok munkája nélkül.

Bár szerintem jobban tennéd, ha elmennél az iskolából valami kulturáltabb közösségbe.

A tanár is egy nagy barom, de ezen már nem lehet változtatni.

2020. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

Néhány vaskalapos tanárka miatt frusztáltak és motiválatlanok a diakok, mert az óran nem ehetnek, nem ihatnak, nem wczhetnek.


Ez az oka annak, hogy az osztálytársaid támadnak.

2020. dec. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!