Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy egyetemista hogy kérdezhet...

Egy egyetemista hogy kérdezhet olyat, hogy jan 11-től lesz-e oktatás egyetemen is? Milyen egyetem az, ahol januárban oktatás van és nem vizsgaidőszak?

Figyelt kérdés

Az egyetemek számára a jan 11-es (elvi) kezdés nulla jelentőségű, mert jan folyamán úgyis vizsgaidőszak van és nincs oktatás.

Februárban kezd a II. szemeszter, és akkor sem az elején feltétlen. Nekem spec. feb 10-től van II. félév.


2021. jan. 3. 11:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
30%
de jó lenne haa kérdésre válaszolnátok és nem közösségi oldalkén kezelnétek a felületet.
2021. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%

Válaszolóként se kell kommentelni saját kérdésedhez. Mert minek?

Hetek óta ez a "jan 11-kor megkezdődik -e" típusú kérdésekkel van floodolva az oldal.

2021. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%
Hmmmm-elgető mellédumásnak mi a fenének válaszolnánk a napi 3 tökegyforma kérdésére? :D Inkább legyen törölve. :)
2021. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
22%
Néhány jülföldi egyetemen október közepétől kezdődik a tanév, így jan első hete meg rendes oktatási hét. Tanultam Németországban, ott volt ilyen, tapasztalatból mondom. Nem lehet, hogy ez az oka?
2021. jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
féltitek a tárhelyet? szerintetek csak 1 embert érdeke a kérdés? vagy talán aranyat ér a szavatok és az időtök , hogy nem lehet többször leírni?
2021. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
55%

Dec. elejétől ezek a jan. 11-ei dátumot tartalmazó kérdések elárasztották az oldalt.

Válaszok helyett jleentgetni érdemes, kérdező is válaszoló regisztrációjával generálja a vitát valszeg hogy ide kommentelget.

2021. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
nem a kérdező vagyok, attól , hogy nem fújom azt amit a többség.. Amúgy segitek nem akarsz nem válaszolsz a kérdésre. , én úgy látom a többi krédés is ugyanúgy meg van válaszolva, tehát NEM ér kár senkit.
2021. jan. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
60%

"tegnapról mára hirtelen középiskolásból egyetemista lettél?"


Korábban még tanár meg dolgozó ember volt, egyre lentebb csúszik... :D

2021. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
39%
Te sem nagyon vagy képben. Nem csak az egyetem felsőoktatási intézmény, csaxólok.
2021. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Bazsika eleinte egy cégbél dolgozott, ahol alkohilista főnök volt, majd ezzel egyidejűleg jöttek az alapitványi iskolás kérdések, ahol néha tanár, néha rendszergazda volt, aztán volt hogy középiskolás diáknak adta ki magát, most meg egyetemista, és állandóan erre a jan. 11-re van rákattanva. Kihagytam valamit? Hm? Hm? Hmmmmmmm?
2021. jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!