Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szólnátok bárkinek, ha online...

Szólnátok bárkinek, ha online oktatásban egy tanár nem tart órát, nem kér semmit de szórja az ötösöket a semmire? Végülis, ez nekünk havaj, nem?

Figyelt kérdés

Nov közepe óta 1 óránk se volt vele online, nem kért semmit, nincs beadandó, dolgozat semmi.

De szórja az ötösöket, két hetente teljes osztálynak jön egy ötös-a semmire.


Szóljunk valakinek emiatt? Mert nekünk ez így háváj!


2021. jan. 4. 14:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Milyen tantárgy ez? Mert lehet, hogy most ez így laza, de ha valaki érettségizni akar belőle, akkor neki az érettségi előtt nem lesz havaj.
2021. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem szólnék. Amit fontosnak vélek a tárgyból, azt magamtól megtanulnám, mindegy, hogy számon kéri-e.
2021. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

"de ha valaki érettségizni akar belőle"


na hát ebből aztán senki sem akar érettségizni de ha mégis hát nem tilos egy tankönyvet elővenni senkinek és magánúton elolvasni amit kell


voltaképp az óra maga is totál felesleges, mert ott a könyv, ott a net-a tanár is csak azt pofázza ami a könyvben van, azt meg magam is elolvasom.

Ezért sose értettem az ilyen tárgyaknak mi értelme. Nem kell semmit nagyon érteni, csak olvasni. Hogy mikor volt a mohácsi csata azon nincs mit érteni. Ott a könyv elolvasom kész minek ide tanár.

2021. jan. 4. 14:42
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Melyik tárgy ez?
2021. jan. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

művtört


ballaszt

2021. jan. 4. 14:46
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Mi ez a tárgy? Mert az ilyen töltelék, mint a rajz és vizuális kultúra, ének, médiaismeret még ok. Viszont nyelv, természettudomány, matek, töri, magyar, ezek érettségi tárgyak és lehet, hogy a tanár nem ad le semmit, attól még a diák koppanhat jó nagyot.

De mint tudjuk az alapítványi suliban bármi előfordulhat...

2021. jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szólnék ha fontos lenne számomra a tárgy, főleg ha dogákat íratna belőle
2021. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"ha dogákat íratna belőle"


Kamudogák vannak. A legutóbbi jegy az ekreta szerint írásbeli dolgozatra adódott.

Semmiféle doga nem volt.

2021. jan. 4. 14:52
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
#3 1-es vagyok. Ezért kérdeztem, hogy milyen tantárgy. Mert pl ha fizika, akkor azért sokat segít a tanár, ha elakadsz. Ott azért hiányozna a gyakorlat. Oké ez most nem az. Nekem egyébként a történelemből is jó volt, hogy volt tanár. Valahogy jobban megmaradt. Voltak viccek, beszólások, vagy a tanár előadásmódja, nekem ez segített emlékezni. De kinek mi. Viszont ha csak ilyen töltelék tantárgy, pl művészetek, aminek jelenlétiben sincs sok értelme, akkor nem szólnék én se. De szólni is max úgy, hogy akkor annak, aki gyakorolni akarja, annak adjon feladatot, a többit meg hagyja békén. Nálunk volt ilyen megoldás. De ha full töltelék tárgy ami könyvből totál tanulható, senkit sem érdekel (pl etika ilyen volt nálunk) akkor hagyjátok.
2021. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
7es vagyok, vannak tancik akiknek szintén havaj van:D
2021. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!