Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szólnátok bárkinek, ha online...

Szólnátok bárkinek, ha online oktatásban egy tanár nem tart órát, nem kér semmit de szórja az ötösöket a semmire? Végülis, ez nekünk havaj, nem?

Figyelt kérdés

Nov közepe óta 1 óránk se volt vele online, nem kért semmit, nincs beadandó, dolgozat semmi.

De szórja az ötösöket, két hetente teljes osztálynak jön egy ötös-a semmire.


Szóljunk valakinek emiatt? Mert nekünk ez így háváj!


2021. jan. 4. 14:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
28%

Szólj az igazgatónak.

Kikérem magamnak a művészetekkel kenyeret kereső és a művészeteket kedvelő emberek nevében, hogy nem fontos a tárgy. Az emberi kultúra alapja, ugyanúgy fontos, mint a történelem. Ha nnem szeretném a művészeti ágakat, akkor is fontos dolognak tartom, ugyanúgy, mint a matekot, pedig azt nem szeretem. Nem kellene tárgyak közt különbséget tenni. Mindegyik a tudásunkat építi, bővíti.

2021. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
34%
#11: Mindenkinek más a fontos. Ha rajtam múlna, akkor mindenkit kötelezővé tenném már középiskolában az integrálást és deriválást (ami amúgy csak emelt matekon van), mivel én napi szinten használom mindkét műveletet. Még szerencse hogy nem tőlem, tőled, és a hozzánk hasonlóktól függ az oktatás jövője.
2021. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%
Az, "havaj", gondolom földrajzóráról lehet szó...
2021. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván, de annyi minden van ami KÖTELEZŐ, és sajnos azokra jobban kell koncentrálni
2021. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk úgy volt tavaly, hogy ha nem érettségi tantárgy, akkor az addig àtlagodat kopod minden hònapban. Nem lehet , hogy ehhez van köze?
2021. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
87%
Azért a művtöri nem a legelhanyagolhatóbb tantárgyak között van... Persze attól függ, hogyan tovább. Ettől függetlenül én nem szólnék, ha lehetőségem van autodidakta módon tanulni. Nem kell neked, hogy az utsó félévben rád másszanak az osztálytársak meg a tanár a stréber osztálytársra :)
2021. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
37%
Jah művtöri? Amiatt én se vergődnék ha elmarad.
2021. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
74%
A művtöri nekünk is egy nulla volt gimiben. Azt hittem valami fontosabb tárgy az. Hagyd szerintem.
2021. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
81%

#11 Igen, valóban nagyon fontos kivétel nélkül mindenki számára, hogy egy szecessziós és egy reneszánsz képzőművészeti alkotást meg tudjon különböztetni, és hogy kívül-belül ismerje Munkácsy életrajzát.

Nem mindegy hogy egy adott tárgy a fölöslegesen bemagolt, AZ EGYÉN SZÁMÁRA használhatatlan lexikális tudást bővíti, vagy a kritikus gondolkodást, érvkészséget, logikát, az adott ember számára hasznos szakmai tudást.

Igen, kell egy alapműveltség. De ennek minden területéből 10 évig oktatott tantárgyat csinálni nevetséges és elveszi az időt a valóban hasznos dolgoktól. Művészettörténet csak annak kell, aki ilyen területen akar dolgozni majd. Ez nagyon kis százaléka a tanulóknak. A többinek csak tölteléktárgy.

Kérdező: ha nincs olyan, akinek fontos a tárgy, vagy van, de azzal a tanár külön is foglalkozik, felkészíti érettségire, akkor hagyjátok csak. Nektek tesz jót azzal, hogy 5-6 nagyon fontos tárgy mellett nem tesz rátok még plusz nyomást haszontalan hülyeségekel, nem fontoskodik hogy "De A mŰvTöRi A lEgFoNtOsAbB", és felfogja, hogy a diákok 99 százalékának ezzel teszi a legjobbat. Becsüljétek ezt meg, ritka az ilyen tölteléktárgyat tanító tanár.

2021. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!