Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Azok a tanárok akik személyes...

Azok a tanárok akik személyes számonkérést ígértek jövő hétre, most elég csúnyán beégtek?

Figyelt kérdés

Egyes tanároktól mást se hallok november óta, hogy „de ha januárban visszajövünk, akkor aztán dolgozat dolgozat hátán!!“ fenyegetnek.


Hát .... nem jött be. Nem lesz dolgozat. Legalábbis tantermi dolgozat az biztos nem.

Még jó darabig.


2021. jan. 7. 14:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%
Őszintén, ezen mi a kérdés? Milyen választ vársz?
2021. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Azt a választ várom, hogy miért engem "barmoztak " le , amikor felvetettem már akkor, hogy drága tanár úr, tán ne ígérjen fixen olyat előre amiről lövése sincs hogy úgy lesz-e!

és még én voltam a barom, hogy mi az hogy azt gondolom, hogy egész januárban nem megyünk és hogyne mennénk... hát tessék.

2021. jan. 7. 14:14
 3/29 anonim ***** válasza:
97%
Jólvanakkor, igazad van, nagyon okos vagy, egy igazi jós, de többször ne írd ki már ezt. Köszi.🙏
2021. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
A válasz itt van: Az operatív törzs sajtótájékoztatójában külön kiemelték, hogy kiscsoportokban lehetőség van a számonkérésre az osztálytermekben is. Szóval pl. ha vagytok 30-an kb. 5 csoportban megirathatja az osztályban a dolgozatot, akar minden órán, vagy egyesével behívtak titeket felelni.
2021. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Édes istenem, hogy nem vertek téged még agyon lapáttal az osztálytársaid, amíg még volt tanítás...
2021. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
de épp ez a lényeg még mindig hogy nem vagyok JÓS. mert ebben semmi jóslás se volt. fel kéne lassan ismerni hogy ez egy mintát követő forgatókönyv ahol az egyes lépések előre megtervezettek és ne legyünk olyan naivak hogy azt higgyük ennek bármi köze van bármiféle vírushoz!
2021. jan. 7. 14:23
 7/29 anonim ***** válasza:
97%

Tanárként soha nem mondtam, hogy majd januárban a dolgozatokat íratok mindenkivel. Én személy szerint (matek) november első hetében tartottam a negyedik számonkérésemet (írásbeli dolgozat) a végzősöknek. A digitális oktatásban nem íratok dolgozatot mert nem tudom kizárni a nem megengedett segédeszközök használatát.

Ha nem lesz jelenléti oktatás akkor a diákjaim arra a négy jegyre lesznek lezárva amit eddig kaptak. Így két ember meg fog bukni félévkor mert csak 4 db egyesük van. Ráadásul november óta be se jelentkeztek a meetes órákra (heti 4 db) technikai problémákra hívatkozva (viszont a facebookon a zöld pötty világított). Ha valamelyikük valamilyen csoda folytán betévednének órára nem feleltetném le.

2021. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

"megirathatja az osztályban a dolgozatot, akar minden órán, vagy egyesével behívtak titeket felelni."


csakhogy a berendelésnek ÉPP a járványveszélyre hivatkozva nem vagyok köteles eleget tenni ő meg ezt nem szankcionálhatja semmi módon


könyörgöm NE kezdjük el ugyanazt a csontot rágni....neki JOGA van berendelni, nekem JOGOM VAN ennek eleget nem tenni (nulla igazolással....) és ezért engem semmiféle szankció nem érhet.

járvány van féltem magamat és nem megyek be. jogom van.

2021. jan. 7. 14:26
 9/29 anonim ***** válasza:
91%
#8 Akkor a tanárnak meg joga van egyest adni ha nem jelensz meg számonkéréseken.
2021. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

nincs joga.ezt a baromságot már letárgyaltuk 100x.nincs joga.

tavaly (tavaszi félév) tőlünk egy tanárt azért rúgtak ki mert egyeseket adott meg nem jelent tanulóknak.

nem is értem mire gondolt ha nem jelent meg akkor nem írta meg, ha nem írta meg-->mire az egyes? hát nem írta meg....

ki is rúgták.

2021. jan. 7. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!