Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Igaza lehet a tanárnak?

Igaza lehet a tanárnak?

Figyelt kérdés
Nem az én iskolámban tanít, de mondtam hogy végzős vagyok. Erre azt mondta hogy biztos nem lesz így érettségi megtartva, mert múlt tanévből és ebből is csomó elment online oktatással, ami a legtöbb helyen semmit nem jelent.
2021. jan. 8. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy fikció, szerintem nincs igaza a tanárodnak.


A 2. világháború alatt jóval vészterhesebb körülmények között is megtartották az érettségiket, így nem hiszem, hogy az érettségiket eltörölnék.


Biztosan lesznek egy páran akik az érettségin fognak pofára esni, mert a digitális oktatásban nem tanultak semmit se.

2021. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Hogyne lenne már érettségi, micsoda marhaság! Akkor egy évjárat kimarad az egyetemből és még munkába se tud állni? Épeszű ember ilyet nem mond! Mellesleg az se igaz, hogy az online tanítás semmit sem jelent, ugyanúgy lehet tanulni.
2021. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

ugyan ugy lehet tanulni, aki odateszi magat (ne meg persze a tanar is ugy all hozza), az mas kerdes, hogy a diakok nagy resze azt hiszi hogy szunet van attol mert nincs jelenleti oktatas. tesomeknal legalabbis azt latom, hogy a tanarok ugy kell kuzdjenek hogy a diakokat szora, de legalabb bejelentkezesre birjak, vegzos osztalykent.

az egyetemen se toroltek el a vizsgakat, pedig mi szeptembertol online csinaltuk

2021. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
meg lesz tartva ahogy az őszi is meg volt tartva
2021. jan. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!