Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy vívjam ki a tiszteletet...

Hogy vívjam ki a tiszteletet az osztálytársaim körében?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy jó tanuló vagyok és csak arra akarnak használni, hogy másolhassanak rólam és kihasználhassanak. Illetve van egy gyerek, aki nem tanul semmit, rossz tanuló, előző suliba is úgy volt és nem is voltunk jóban. Ő folyton irigykedik rám, mert jól tanulok szemrehányásokat tesz, néha nyalizik hátha kisegítem. Meg akarja mondani mit csináljak, bele akar avatkozni a sulis dolgaimba. Azt szeretném tudni, hogy mit tegyek, hogy kivívjam magamnak azt a tiszteletet, amit igazából érdemlek és hogy ezeket a dolgokat úgy ahogy van elnyomjam? A válaszokat előre is köszönöm. Kritika is jöhet, de inkább építőjelleggel legyen, köszönöm.

2021. jan. 14. 14:52
1 2
 11/11 anonim válasza:
Utólag láttam csak, hogy nem mostani a kérdés de örülök, hogy helyre jöttek a dolgok. A válasznak is örülök így legalább ha valakinek hasonló problémái vannak kap egy kis támpontot, hogy van megoldás.
2023. aug. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!