Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanár lehet, hogy megmondja...

A tanár lehet, hogy megmondja a szüleimnek. (?)

Figyelt kérdés
Van egy fiatal tanárom. Egyik nap, hamar végeztünk az anyaggal, és beszámolót kellett tartani a hétvége eseményeiről(számomra már ez is nagyon gyerekes), Én persze viccből mondtam, hogy unalmamban kivégzést néztem. Erre a tanár azt mondja, hogy megmondja a szüleimnek. Erre mondtam neki, hogy vicceltem, de még mindig kitartott a megmondósdi mellett. Mivel mást nem tudtam mondani neki, ezért mondtam, hogy ha nem hiszi, akkor megmutatom az előzményeimet. Erre persze jött a kibújó válasz, hogy azokat ki lehet törölni. Erre elment. Február 6.-án szülői, és nem tudom, hogy tényleg megmondja-e. Már csak abban reménykedem, hogy elfelejti. Mit csináljak? 16/F

2021. jan. 19. 17:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%

Ha nem lát tőled erőszakos viselkedést februárig, akkor lehet elengedi a dolgot, bár nem vagyok a tanárod.


Nem lehet, hogy poénkoditt?


Amúgy a tanár kötelessége, hogy mindent továbbítson a szülőnek, amivel árthatsz magadnak vagy ami az erőstakra való hajlamra mutat, mert, ha Te majd megtamadsz valakit súlyosan vagy öngyilkos leszel és a tudomásukra jut, hogy ő tudott arról, hogy valami nem oké csak nem szólt, akkor megütheti a bokáját.


Én egyszer kérdeztem valami olyasmit az ofőtől a gimiben, hogy halálos, ha valaki többet bevenne xy az meghal e bagy hány szem xy gyógyszer halálos vagy valami hasonlót és erre mondta az ofő, hogy az ilyen jellegű kérdéseket kommunikálni kell a szülő felé.

2021. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
De miert vagy beszarva? Nem csinaltal semmit csak hulyeskedtel. Ha a tanar bevette es szol a szuleidnek, akkor majd elmondod mit miert csinaltal es a dolog le is van zarva.
2021. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Viszont az hogy kiváncsi voltál e, az természetes, mert a gyerekek kíváncsiak, ha az, hogy érdekel valami nem azzal egyenlő, hogy izgat, tetszik, furcsa érzéssel tölt el, az természetes kíváncsiság, de akkor is felmerülhet a szülőkben és a tanárban a kérdés, hogy miért pont az ilyen etőszakos tartalomra vagy kíváncsi, nem szorongás okozza e például.
2021. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#11 És mit mondtak a szüleid erre?
2021. jan. 19. 18:24
 15/18 A kérdező kommentje:
#13 Köszi, tényleg erre nem is gondoltam, anyukám gyermekvédelemben dolgozik, úgyhogy nem fogok ezzel előállni:D
2021. jan. 19. 18:29
 16/18 A kérdező kommentje:
#12 Köszi, csak nem tudom, hogy megêrtik-e.
2021. jan. 19. 18:29
 17/18 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem szüleid jobban ismernek, mint ez az ifjú "titán" aki most esett ki a padból és nagyot akar villantani. Őseid röhögnek egyet, aztán kész.
2021. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a probléma.
2021. jan. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!