Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egyetemen megbuktam egy...

Ha egyetemen megbuktam egy többszörösen ráépülsős tárgyból akkor a csúszás,"hogy néz ki?"

Figyelt kérdés
Így a 2 félévben két tárgyat már fel sem tudok venni és így tolod a tovább. Vagy ilyenkor érdemes kihagyni és szeptemberben előröl kezdeni és elfogadtatni a sikeres tárgyakat?
2021. jan. 29. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked kell mérlegelni, melyik éri meg jobban.

Vagy passzíváltatsz, vagy mész tovább, és egy évet csúszol.


Egyébként azt is nézd meg, hogy indul-e keresztfélévben, mert ha igen, akkor kérvénnyel a másikat is fel tudod venni, annyi kitétellel, hogy előbb vizsgázol mint a ráépülő tárgyból.

2021. jan. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Utolsó: ilyen kérvényt milyen esetben fogadnak el? hasonló helyzet áll fenn, VK-n vagyok egy tárgy első részéből és a második része most, a tavaszi félévben indul


csúsznék miatta. TO-n egy nő azt mondta, hogy nem lehet dékánival így felvenni. de nem tűnt túl magabiztosnak


(megvan az elsőből az aláírás, tehát a gyakorlati része jól megy, elméletet buktam eléggé igazságtalan szituációban)

2021. jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában a ráépülő tantárgy oktatójától kell engedélyt kérni, amit majd beadsz a TO-nak, akik felvesznek rá (SZTE-n legalábbis így van.)
2021. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!