Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bölcsészkaron tényleg sok a...

Bölcsészkaron tényleg sok a fura fazon?

Figyelt kérdés
A környezetemben állítják, hogy rengeteg fura alak tömörül ott. Ez mennyire igaz?

2021. febr. 13. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

10 eve vegeztem egyetemen, 3 eve visszakerultem tanitani.


Nezem a mostani egyetimstakat, es nem hiszem el...

Ezekbol lesznek a jovo orvosai, vegyeszi, tanarai es dobbenten figyelek.

Mi lesz itt?

Vegyeszmernok MSC utolso orak egyike, a diak megeskudik ra, hogy a szen dioxid gyulekony.


Megkapta a diplomajat, most Phd hallgato.


Ebbol azt akarom lehozni, hogy minden egyetemen vannak fura alakok :)

2021. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akadnak fura emberek, de a legtöbben elég átlagosak. Jártam BTK-ra és TTK-ra is, utóbbin több fura arcot láttam szerintem, de ők is kisebbségben voltak az átlagos többség mellett.
2021. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Bölcsészkaron végeztem anglisztikán, a létező legátlagosabb emberek jártak oda magamat is beleértve. Szabadbölcsészek voltak inkább furábbak meg egy-két töri szakos, de utóbbiak szerintem szaktól függetlenül voltak furák.
2021. febr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem szaktól független, hogy ki milyen.

Amúgy én egyetemen csodálkoztam, mennyire hétköznapiak, egyáltalán nem kirívóak, nem feltűnősködnek.

2021. febr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%
Én jártam TTK-ra, ÁOK-ra és BTK-ra is és egyik helyen sem volt több "fura" fazon mint máshol. Akár kinézetre, akár viselkedésre. A haverjaim nagy része a koliban infós vagy műszakis volt, ők is tök átlagosak voltak. Nekem inkább a jogi kar hallgatói tűntek ha nem is furának de felismerhetőnek, mert sokan már elsőévesen is öltönyben meg kosztümben jártak órára, jellegzetes egyen-aktatáskával. De az utóbbi években már ott se akkora divat ez, több átlagosan kinéző diákot látok ott is már, mint öltönyöset.
2021. febr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
BTK-s vagyok és vannak fura fazonok, de szerintem nem több mint máshol.
2021. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!