Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy ilyen gáz szituból hogyan...

Egy ilyen gáz szituból hogyan jöhetek ki?

Figyelt kérdés

Egy csoporttársamnak (lány) az egyik előadásunkhoz küldtem anyagokat képfájlok formájában, kb. fél órával ezelőtt. Csak az előbb vettem észre, hogy az elküldött fájlok között vagy néhány meztelen csajos kép, az egyik képen ráadásul masztizik a csaj.


Most égek mint a rongy és nagyon félek attól, mi lesz ebből, hogy fog erre reagálni.


Légy szíves, segítsetek! Írjátok le, mit kéne csinálnom! 21/f



2021. febr. 14. 19:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Amugy fiukrol, pasikrol feltetelezzuk ezt az erdeklodest. Tenyleg nem tartom cikinek, csak viccesen kellemetlennek.
2021. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak ennyi idősen gáz. Én leszarnám.
2021. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Írták már páran: Bocsi, véletlenül küldtem olyat is, amit nem akartam.

Ennyi.

2021. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
91%
Ha vigasztal, én régebben jobban beégettem magam. Egy haverommal üzengettem meg akkori csajommal. Egyszerre. A lánnyal épp intim képeket is váltottam (fiatalság, bolondság) alapon, aztán elküldtem az álló cerkám a cimborámnak véletlenül 😉
2021. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
77%

Ebből csak annyi derül ki, hogy hetero vagy, hibázni meg mindenki szokott. Kérj tőle elnézést, és lapozz. A gáz az lenne, ha kecskét dugnának a képeken.


A 2-es feminácival meg ne törődj, jó látni, hogy kisebbségben van az élből támadó, agresszív hozzáállásával.

2021. febr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ne haragudj, de ezen felnevettem. Kíváncsi vagyok, hogy a cimbid milyen arcot vághatott. 😀
2021. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Hú de megnézném a csaj arcát, mikor észreveszi, hogy milyen tüzes kis fotókat mellékeltél az előadás anyagához xD


Amúgy ha egy amerikai film főszereplője lennél, most különösebb gondolkodás nélkül azon lennél, hogy valahogy megszerezd a mobilját/laptopját és töröld az üzenetet xD

2021. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
87%
Ha jó arc a csaj, akkor ő is visszaküldi neked a meztelen pasi gyűjteményét :D
2021. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
#16 vagyok, ez a #14-esre akart menni
2021. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
16-nak. Már rég volt, de úgy rémlik, azt írta vissza, hogy ez mi a f#szom? Én meg vissza írtam, hogy nem a tied hanem az enyém. Meg hogy nem neki küldtem, de ha már elment nézegesse nyugodtan.
2021. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!