Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A harmadik hullám hivatalos...

A harmadik hullám hivatalos bejelentése kizárja a nyitást az iskolákban?

Figyelt kérdés
[link]
2021. febr. 18. 20:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
43%
Amúgy semmi bajom nem lenne a régi élettel, ha nem erőltetnék ránk, nem lenne az életünk egy halálig tartó rohanó verseny és nem lenne körfertőzés az influenzával. Visszajöhet a régi élet féleség, ha visszaveszünk a tempóból, mint most, hogy nem mindig 100%-ban pörgünk, nem az influenza pöcegödre minden iskola vagy munakahely, aki beteg za otthon gyógyul és félig online is legyen az oktatás, vagy ahol lehet legyen hibrid munakrend, egyszer bent, egyszer otthon dolgozik az ember, hogy meglegyen a spirituális balanc. Rühelltem a régi életet. 20 évig rámerőltették azt, amit utáltam. Most megtapasztalta a világ, hogy milyen ha valakire ráerőltetik az ő ideális világát (tehát a mostanit, az enyémet rátok). Ha tényleg köcsög lennék, azt kívánnám, hogy még 20 évig legyen ez rátok erőltetve, mert tudom, hogy ebben nem lesz kiegyezés. És tudom, hogyha a "kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye, nyugodtan felköthetem magam ha nem tetszik az ami az emberek többségének igen", de ha a vízet kicseréljük olajra, akkor nemtudom, hogy miért csak a kacsát hibáztatjuk, hogy nem tud benne úszni. Szóval 100 szónak is 1 a vége, egy fele-fele életet kéne valahogy kialakítani, ami mind az introvertált "lustábbaknak" mind az extrovertált hiperaktívaknak egyenlő távolságra van.
2021. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
30%
#10 puskázás ide vagy oda, jó jegyeket kapok és csak az számít. érettségi után a kutya se fogja megkérdezni hogy pl mikor fedezték fel amerikát, vagy hogy mi a másodfokú egyenlet megoldóképlete...
2021. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%
Akkor is gáz, ha pl nem tudod mikor fedezték fel Amerikát. Az egyetem szopás lesz, ha tanulni is akarsz valamit. A középsuli remekül megtanít szopni, hogy később bírd a gyűrődést. Lehet, hogy egyetemen azt fogod tanulni, amit szeretsz, de nehéz lesz.
2021. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
48%
És most akkor mi van ha kipuskázik valaki egy évszámot? Most ami tényleg fontos (Angol, gyakrolat) azt úgyis megtanulja ha van egy csöpp esze..
2021. febr. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
68%
El lehet felejteni a sulit a régi formájában...
2021. febr. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!