Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Mandalorianben hivatalosan...

A Mandalorianben hivatalosan is be lett jelentve Ahsoka Tano felbukkanása?

Figyelt kérdés

Csak mert most gondolkodtam el ezen, hogy mindenki kész tényként kezeli hónapok óta, de nekem nem rémlik hogy hivatalosa közleményt láttam volna a Lucasfilm részéről ez ügyben.

Annyiról tudok hogy Rosario Dawson színásznő be lett jelentve hogy fog benne szerepelni, de az nem hogy milyen szerepkörben - tudom hogy ő évek óta potenciális Ahsoka, de mi van ha mégsem őt fogja játszani? A konkrét szerepét nem jelentették be, ahogy pl. nem volt bejelentve hogy kit fog játszani Timothy Olyphant, Sasha Banks vagy Temuera Morrison sem, csak annyi hogy ők szerepelni fognak a szériában, a szerepüket csak a rajongók meg a lapok tippelték meg - mondjuk Olyphantnál és Morrisonnál bejött, de akkor is...

Ennek kapcsán érdekel, hogy egyébként történt bármiféle hivatalos bejelentés a Lucasfilm részéről, a stúdiótól, Jon Favreautól, Dave Filonitól etc. hogy igen, Ahsoka Tano mint karakter fel fog bukkanni az új évadban? Vagy ez csak találgatás amit késupénznek vettek az újságok, és lehet hogy pofára esünk mert hiába várjuk nem biztos hogy meg fog jelenni?



2020. nov. 16. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy ebben az évadban fog-e felbukkani, de igen, be lett jelentve
2020. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Állandóan nézem Rosairo profilját, a The Mandaloriant is(instagram) hátha látok valamit, de még semmi.Lehet azért nem tudunk még biztosan semmit, hogy mindenki izgatott legyen Ahsoka megjelenése miatt. A legutóbbi részben( 11.rész) ott Bo-Katant idézem " There you will find Ahsoka Tano. Tell her you were sent by Bo-Katan.. and thank you. "


https://www.youtube.com/watch?v=dCob4PiJ38s


szóóval én abban reménykedek, hogy a következő részben fogjuk látni Ahsokat.

/ ÉS igen Rosairo fogja alakitani Ahsokat. /

2020. nov. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
5. részben fogjuk látni szerintem, mivel azt fogja rendezni Dave Filoni. :D max a 4. rész végén ott fog állni vagy valami ilyesmi :D
2020. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 4.-ben nem szerepel még :( Remélem az 5.részben fogjuk látni :D
2020. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem nagyon tetszik, de hiányolom Ashley hangját.

2020. nov. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!