Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az bullyingnak számít vagy...

Az bullyingnak számít vagy nem ha az osztálytársaim nem törődnek velem?

Figyelt kérdés

Sose bántottak verbálisan vagy fizikálisan, de ettől függetlenül ha valami van, engem sose választanak pl. szalagavató tánc vagy akármi. Bulikba se hívtak meg. Az online oktatásban sem kérdezik meg soha hogy mi újság. Tudom, hogy introvertált vagyok, de a magam módján próbáltam mindig kezdeményezni, de a majdnem 5 év alatt nem igazán alakult ki semmi sem.

20/F



2021. febr. 25. 22:40
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
Velem is pont ezt csinálták a középiskolás osztálytársaim, mint amit te írsz. Én ezt soha nem gondoltam bullyingnak, nem zavart, soha nem érdekelt. Nem voltunk egy hullámhosszon, nem jöttünk ki, tök más dolgok érdekeltek, abszolút nem illettem közéjük, akkor meg minek kétszínűsködjünk egymással meg hívjuk egymást bulikba, meg kérdezgessék tőlem mi újság? Az volt a legjobb, hogy békén hagytak, értékelem, általánosban eleget piszkáltak. Én sulin kívül barátkoztam, aztán lett 2 barátom a suliban is - ők a mai napig a barátaim, a volt osztálytársaim felének a nevére vagy az arcára se emlékszem, ennyire nem voltak fontosak.
2021. febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, te az online oktatás alatt megkérdezed őket, hogy mi újság?
2021. febr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
Persze, mindig küldök valamit a közös csoportba, elhívtam őket régebben kajálni, sokszor felajánlottam a segítségemet sok mindenben.
2021. febr. 26. 14:15
 34/47 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, de és? Ez nem jelenti azt, hogy nekik már csak azért is barátkozniuk kéne veled.
2021. febr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
Pedig érdekes a személyiségem.
2021. febr. 26. 15:04
 36/47 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván nagyon érdekes lehetsz, ezért vagy egyedül.
2021. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
92%
35: hát akkor meg kéne találnod azokat, akiknek ilyen érdekes személyiség az igényük.
2021. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
Érdesnek mondod te, most attól független, hogy az vagy és ha igen, jó értelemben, kit érdekel? Miért kéne ettől bárkinek a barátodnak lennie?
2021. febr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
Mert én is vágyok erre.
2021. febr. 26. 17:21
 40/47 anonim ***** válasza:
92%
Ők pedig nem vágynak erre. Nem kényszerítheted és nem kérheted rajtuk számon, hogy a barátaid legyenek.
2021. febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!