Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az bullyingnak számít vagy...

Az bullyingnak számít vagy nem ha az osztálytársaim nem törődnek velem?

Figyelt kérdés

Sose bántottak verbálisan vagy fizikálisan, de ettől függetlenül ha valami van, engem sose választanak pl. szalagavató tánc vagy akármi. Bulikba se hívtak meg. Az online oktatásban sem kérdezik meg soha hogy mi újság. Tudom, hogy introvertált vagyok, de a magam módján próbáltam mindig kezdeményezni, de a majdnem 5 év alatt nem igazán alakult ki semmi sem.

20/F



2021. febr. 25. 22:40
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Az igaz.
2021. febr. 26. 17:42
 42/47 anonim ***** válasza:
94%
Na látod.
2021. febr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom 7 évesen kezdted az általánost és 5 éves középiskolába jársz, azért vagy még 20 évesen "iskolás".

Szerintem ebben a korban már illene felismerned, hogy nem vagy nekik érdekes és nem érdekled őket. Örülj, hogy sose bántottak, csúfoltak. Már csak pár hét van hátra, koncentrálj az egyetemre inkább, majd ott lesznek barátaid.

Én is introvertált voltam, csendes a suliban és engem szívattak is ezért középiskolában még 4.-ben is, amikor már mind 18-19 évesek - elviekben felnőttek - voltunk.

2021. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Csak jó lenne valakinek bemutatni a szerintem nagyon érdekes érdeklődési körömet.
2021. ápr. 2. 22:56
 45/47 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnél tovább tanulni?

Egyébként máshonnan vannak barátaid?

2021. ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%
44: keress magadnak megfelelő társaságot - a neten korlátlan lehetőség áll előtted....
2021. ápr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy akikkel jól megvagyok azok több száz kilométerre laknak. Csak sajnos nincsenek a környezetemben olyan velem egykorúak, akik hasonló rajongók mint én. Pedig szeretnék barátokat és ellenkező nemű kapcsolatot, akik elfogadnak és szívesen lógnak velem.
2021. ápr. 3. 21:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!