Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálja ezt az osztályt...

Miért csinálja ezt az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Gimnáziumos fiú vagyok, van egy lány osztálytársam, akivel úgy alapjárton jóba vagyunk, de eddig csak a valóságban beszéltünk inkább. Viszont kb. 1 hónapja rám írt, hogy küldjek el neki valami házit, mert az adott tantárgyhoz nincs könyve. És azóta heti szinten szokott párszor elkérni ilyen feladatokat amik nincsenek meg neki, ezzel nincs is baj, el szoktam neki küldeni őket. Viszont pár hete is elkérte, aztán elküldtem neki, erre valamiért csak két nap múlva nyitotta meg, pedig elérhető volt végig. Meg tegnap hajnalban rámírt hogy "szia", aztán reggel visszaírtam neki hogy szia, de azóta se nyitotta meg az üzenetem, pedig elérhető általában. Miért csinálja szerintetek ezt?
2021. márc. 23. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekes kerdes egyebkent, nekem is pont ez van, az egyik osztalytarsnom allandoan a hazi miatt keres, meg akar csomot velem tanulni, nem tudom eldonteni, hogy van e mogottes szandeka.


Te palyazol arra a lanyra egyebkent?

2021. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Kihasznál,te meg hagyod magad.
2021. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Vonzó lány meg minden, de én nem pályázok rá, meg barátja is van.


#2 Miért használna ki? Azért mert hetente párszor elküldök neki pár képet, amik már alapból rajta vannak a telefonomon, mert én már lefényképeztem őket magamnak? Hát nem tűnik valami nagy kihasználásnak.

2021. márc. 23. 20:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Szimplán bunkó.
2021. márc. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
nedvesedik rád a pinája
2021. márc. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Adnám
2021. márc. 24. 00:25
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta sem írt vissza :D Bár nem érdekel annyira, csak tudnám, hogy akkor minek írt rám.
2021. ápr. 29. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!