Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemi tanaromat lattam...

Egyetemi tanaromat lattam nagyon reszegen. Volt mar valaki ilyen helyzetben? Eleg illuzio rombolo volt..

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy fater tarsasagaban az egyik tag a szakunkon tanar. Sokszor osszejarnak kartyazni iszogatni de ritkan jott a tanarom, meg en sem vagyok mindig otthon.

Na most voltak 5-6an koztuk o is, es nagyon felontott a garatra.. en 9re ertem haza akkor mar matt reszeg volt es nagyon hangosan enekelt meg nem volt valami stabil a jarasa sem finoman szolva ..

Keso estig fent voltam azt meg hallottam hogy hanyt... meg reggel is rosszul volt.

Ez normalis szerintetek? Jovo heten meg online oram lesz vele :D



2021. ápr. 11. 17:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Apu mesélte, hogy egy tanársegéd ment másnaposan vizsgáztatni. Apuval találkozott az egyetemen a folyosón. Mondta apunak, aki már végzős volt és tanszéki demonstrátor meg fordító: - Te ezek kint hányadévesek? Te ezeknek én mit tanítottam? Gyere be, válogasd ki lécci a tételeket, amik a tantárgyhoz kapcsolódnak! Apu nem kicsit volt meglepődve, még jó, hogy azt nem mondta neki, hogy maradjon bent, és segítsen neki vizsgáztatni is.
2021. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

Ez nem szamit. Az a durva, mikor a tanar mar nem siman munkaidoben iszik, hanem total reszeg. Nagyon megalazo helyzetekrol hallottam. Volt aki csapba hugyozott oran, mikozben nagyon nagy koponya volt.

En reszegen, botladozo nyelvvel imbolyogva lattam tanart gimnaziumban szinte minden oran.

2021. ápr. 12. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Linsay lohan ***** válasza:
34%
Nekem volt olyan tanárom hogy órán olyan reszeg volt hogy asztalánál elaludt és oszehugyozta magat
2021. ápr. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
58%

Ez ilyen gyakori jelenség Magyarországon hogy szinte mindenkinek volt ilyen tanárja?

Szégyen...

2021. ápr. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
47%

Én BME-s egyetemi kocsmában ittam az egyik tanárral. (Haveromat tanította, aki szintén ott volt).


Az egy kicsit tényleg fura, hogy nem tinikent hányt az alkoholtól, de abban hogy elmegy kartyazni és iszogatni semmi kivetnivaló nincs szerintem.

2021. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
79%

Hűha, én már nagyon sok tanáromat láttam teljesen részegen.


Az egyik előadó még tavalyelőtt pl. konkrétan legurult a lépcsőn.


Egy laborvezetőmön éreztem a szájából áramló aldehidszagot. Tudtam, hogy aznap boldog lesz. Így is lett. Négyessel elengedett mindenkit (órai munkát értékelte), pedig alig tudtunk valamit.


Egy másik előadó majdnem összeesett mellettem a büfében. Aztán elkezdte az előadást, de az előadás feléhez közeledve már nagyon látszott az arcán, hogy ki fogja dobni a taccsot. Az utolsó erejét összeszedte, és nagyon diplomatikusan elküldött mindenkit az előadásról.


Igen, mindegyik s.ggrészeg volt.

2021. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!