Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Szerintetek a gyerekkori...

Szerintetek a gyerekkori barátomnak igaza volt, hogy visszaküldte a karbonárát, mert szerinte a karbopnárában nincs tejszin és nem csirkemell sonkával készül? Komolyan kérdezem, mert nagyon kellemetlen helyzetbe hozott! 33F

Figyelt kérdés
sok év után találkoztunk mivel hazakerült olaszból a vírus miatt és bementünk egy étterembe. Ő karbonárát kért és ki is hozták. én is szeretem, finom, tejszines, sonkás tészta. Der ő kiakadt és turkálni kezdett benne, majd visszavitette a pincérrel. Össze is vesztek, még a szakáccsal is, hogy ez nem karbonára szerinte.... namost, mentségére szóljon, az étlapon nem volt feltüntetve, hogy tejszín van benne, de engem ezzel kellemetlen helyzetbe hozott. Én ha nem is ízlik akkor is megeszem, nem problémázok. Az meg, hogy a szakácsot kioktatja, hogy hogyan is kell csinálni nonszensz és nagyon ciki volt!
2020. aug. 16. 19:56
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
bocsi a vállalhaatatlan elgépelésekért, de elég nehéz telefonról :D
2020. aug. 16. 19:57
 2/37 anonim ***** válasza:
16%

carbonara-így helyes:D


Pedig van benne tejszín:) Szóval az ismerősödnek nem volt igaza:)

2020. aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
85%
Igaza volt.
2020. aug. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
93%
Eredeti olasz recept alapjan tojassal keszul csak tejszin nelkul, igaza volt
2020. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Jó, de abban akkor sem volt igaza, hogy kellemetlen helyzetbe hozott. Itt nem szokás visszaküldeni az ételt, majd ha kijön a szakács megkérdezni mi a baj, nem balhézunk össze vele.... Amúgy én még soha nem ettem carbonárát tejszin nélkül, pedig ettem én is párszor éttermekben és nem a csóró helyeken.... amúgy ez Magyarország, nem olaszország, DE én írországban sem ettem még tejszin nélkül....
2020. aug. 16. 20:10
 6/37 anonim ***** válasza:
81%
Tejszín nem kell az eredeti recept alapján,de a barátod egy nagyképű pöcs aki játsza az eszét hogy ő olaszban volt.Gondolom a magyart is töri,ezek ilyenek...
2020. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Dehogy töri, normálisan beszél.
2020. aug. 16. 20:17
 8/37 anonim ***** válasza:
81%
A carbonara nálunk nem az, mint náluk. Nyilván ezt ő is tudja. Nagyon nagyképű bunkóként viselkedett. Játszotta az agyát.
2020. aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
91%

Amiben igaza volt:

Nem készitették jól a receptet


Amiben hibázott:

A viselkedése elfogadhatatlan volt lehetett volna másképp kezelni ezt a jelenlétedben

2020. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen igaza volt abban, hogy rosszul készítették el. Abban talán hibázott, hogy nem kellett volna nagy jelenetet rendeznie, de erről mondjuk nem tudjuk, hogy mennyiben az ő sara és mennyiben a személyzeté.
2020. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!