Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi tévő legyek, ha elszalaszto...

Mi tévő legyek, ha elszalasztottam a lehetőséget és valószínűleg több már nem is lesz?

Figyelt kérdés

Az alapképzésem utolsó évében járok és nagyon úgy néz ki, hogy az egyetemre előadásokra már nem kell bemenni. Viszont van egy csoporttársam, aki elsőéves koromban eléggé megtetszett. Talán órán nézett is, de ezt lehet csak vizionálom. A lényeg, hogy bánom, hogy nem voltam nyitottabb, még csak egy szót sem beszéltem vele.

Tudom, hogy ez a vonat már elment és mivel mindennemű bátorság kihalt belőlem, ezért az elengedés mellett döntöttem. Mégis hogy felejtsem el, hogy ne gondoljak rá? Minden nap eszembe jut.

Lehet sose lett volna semmi, mert megismerem és nem szimpatikus, de már ez se derül ki.



2021. ápr. 11. 23:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már nem tudsz változtatni. A jövőbeni hasonló helyzeteken igen. Legközelebb csináld jól. Semmi olyan nem történt, ami miatt vége lenne a világnak. Ezek most baromi nagy problémának tűnnek, de pár év múlva már nem is fogsz rá emlékezni. :) Tapasztalat.
2021. ápr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hogyan felejtsem el??
2021. ápr. 13. 22:12
 13/17 anonim ***** válasza:
39%
Éld az életed. Majd jönni fog más.
2021. ápr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én évekig álmodoztam egy gimis évfolyamtársamról. Bár már az elején tudtam, hogy a dolog nem kölcsönös, akkor is fájt.


Egy faktra jártunk, gondolom "segítséget" kérek tőle. Aha... Még azt is letagadta, hogy ugyanarra a faktra jár, mint én... XD


Mondjuk egy próbát megér, végülis nem mindenki akkora lúzer, mint én XD


Egyébként meg teljesen átérzem a fájdalmadat, itt a szakomon (részben pont az online oktatás miatt) megismertem egy kedves lányt. Párszor discordon is beszéltünk (ergo nem csak chaten), hétköznapibb dolgokról. Az én (rossz) adottságaimmal, ráadásul online oktatás idején ez nagy teljesítmény. Ismerkedős oldalon, ahol konkrétan komolyabb (pár/szex)kapcsolat szándékából ismerkednek az emberek, a lányok még csak vissza se írnak, ha egyáltalán véletlen összejön pár match.


Na mindegy, szóval megkedveltem a lányt, irigylem is a barátját. Haha.


Ez az én formám. Találok valakit, aki majdnem 100%-ig klappol, azt foglalt. Nyilván pont azért, mert más is felismerte, hogy tök rendben van a csaj.


Igyekszem ezt a dolgot elnyomni, így online oktatás idején kicsit könnyebb.


Meg őszre úgyis végzős leszek, és egy-két tárgyunk lesz csak, csak sikerül addig kiverni ezt a fejemből.


F

2021. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Te szent ég mekkora lelkis voltam fél éve.. :’)
2021. nov. 19. 23:25
 16/17 anonim ***** válasza:

Na, összejött a csaj, vagy mi?

Magam részéről én az elmúlt fél év alatt teljesen elengedtem a csajozást.

#14

2021. nov. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem lett belőle semmi, de nem is bánom. Hihetetlen így visszaolvasva, hogy mennyi minden változott meg bennem és a hozzáállásomban.
2021. nov. 22. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!