Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt olyan tanárod, aki...

Volt olyan tanárod, aki szimpátia alapján osztályozott?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen tantárgyat tanított és hogyan élted ezt meg?

2021. ápr. 12. 13:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%
A férfitanárok szerettek a nők gyűlöltek.
2021. ápr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

10es vagyok és a kérdésre nem válaszoltam:D


Magyartanárom osztályoz engem mindig nagyon jól, mindig valami kifogást keresve, hogy miért lett rossz (4es) de miért adja meg a jobb jegyet (5öst).


Szerintem ez azért van, mert mikor nem ismertük még egymást, 9.-ben akkor nagyon jó munkát végeztem mindig, kiemelkedő volt az összes közül - tudom arrogáns kijelentés, de nem arcoskodás a célom, szimplán a kérdésre a válaszolás -.


Én örültem neki, de néha mikor nem volt kedvem valamit csinálni, akkor is kellett, mert egy nyomást éreztem magamon.

2021. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%
Volt, a magyartanárnő. Mondjuk nem is terveztem semmit a tantárgyával, szóval nekem elég volt, hogy ne bukjak meg belőle. Szerencsére matekból, fizikából nagyon jó tanáraim voltak gimiben (az általános iskola egy pöcegödör volt), a mai napig hálás vagyok nekik.
2021. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a női tanárjaim 100% pofára osztályozott.
2021. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A gimis kémiatanárnő. Kipróbáltam (és mindenféle túlzás nélkül) a több órás, és a buszon történt 20 perces tanulással sem kaptam nála 3-nál jobbat. Volt, hogy szó szerint bevágtam a füzetet és könyvet és úgyis csak 3 lett a jegyem, legjobb esetben. Viszont nem csak én kaptam pofira a jegyet, hanem az osztály minimum fele.

Az volt a kedvencem, amikor betanultam a füzetet és 2/3-t kaptam, de a srác, aki csontra kiírta azt, pedig pár pont híján 5-t és ugyanazt írtuk mindenhova 1-2 kivétellel.. Utolsó év végére durvult el igazán a dolog, amikor már az igazgatónál és ofőnél is többször panaszkodtunk: íratott egy 3 jegyes dolgozatot, ami szó szerint mindenkinek elégtelen lett.

Volt még pár ámokfutása abban az évben, de a következő tanévet már máshol kezdte.

2021. ápr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Az autós oktatómmal beszélgettem erről, az ő szavaival élve: manapság minden pofára megy...
2021. ápr. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Akinek nem volt az hazudik😂😂
2021. ápr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!