Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak kihasznál ugye? Nem...

Csak kihasznál ugye? Nem kellene többet segítenem neki?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, igazából nem is vagyunk barátok, de állandóan tőlem kéri el a házit. Szerintem kicsit már pofátlanság, amit csinál, mert kb sosem tud időben felkelni, és még a feladatait sem akarja megcsinálni, ehelyett mindig mástól kuncsorogja el. Suliban nem voltunk rosszban, de jóban sem Én szívesen segítek bárkinek , (aki nem tett nekem rosszat) de elegem van abból ,hogy csak akkor keres, mikor kell neki valami. Nem igazán voltam nyitott az osztálytársaim felé, így azt gondoltam ha segítőkész leszek, talán lesz arról képük milyen is vagyok valójában. Sajnos már belefáradtam abba, hogy mindig csak segítsek, én pedig sosem kapok semmit, ezért arra gondoltam, hogy ha legközelebb rám ír, tapintatosan közlöm vele. Viszont arra is gondoltam, mi lesz ha ezután nem fognak velem szóba állni sem :(


Ti mit tennétek a helyembem?


16L



2021. ápr. 23. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem írsz vissza neki, kész. Majd leesik neki egy idő után.
2021. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék bunkó lenni :(


Köszönöm a válaszod.

2021. ápr. 23. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem írsz vissza. Vagy visszaírsz annyit, hogy "Most nem tudok segíteni." (Ez ugye az igazság, csak nem magyarázkodsz). Vagy: még mielőtt ő írna, te írsz rá, hogy ő át tudná e küldeni neked az ő háziját, mert nem tudod megcsinálni. Ha elhajt, akkor az összes többi alkalomra megvan az indok: "te sem segítettél nekem ekkor meg akkor." Így le tudod tesztelni, hogy ő segítene-e neked.
2021. ápr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Milyen tantárgyból kéri a házit?
2021. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#4 Ez most tökmindegy
2021. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!