Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Voltál iskolai bullying...

Voltál iskolai bullying elszenvedője?

Figyelt kérdés

2021. máj. 2. 16:38
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
95%
Igen, általánosban. Kicsi, vékony, gyenge kisgyermek voltam és bizony az erősebb fiúk gyakran megvertek, vagy másképpen megaláztak, csúfoltak. Nekem a sport segített, megerősödtem és utána már nem bántottak. Ezek az élmények ma is kísértenek, pedig már idősebb ember vagyok. Nekem is vannak fiaim, akiket már tudatosan arra nevelek, hogy ne hagyják magukat bántani. Nem is bántották, bántják egyiket sem.
2021. máj. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
93%

jahhát, ofő nálam is ezen csámcsogott, sokszor csak az órát akarták megúszni többiek, azért hozták fel, semmi se történt.

Mai aggyal bánom, hogy nem mentem el az igazgatóhoz. Vagy akár a helyetteshez csak, aki tanított, és egy nagyon aranyos ember, lelkész is...már mindegy...én se megyek találkozóra, és lelkileg most is megvisel, van hatása bőven

2021. máj. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
7%
Most nem azért de egy valaki kitalálta hogy beszúr angol szavakat és mindenki követi. Tényleg birka nemzet ez. Magyarok vagytok csesszétek meg.
2021. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
97%

23, oké.

Egyik magyar beszúr angol szavakat, másik meg nem használ vesszőket...

2021. máj. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
0%
24. Nagy dolog. Nem magyar órán vagyunk. De ez már tényleg nevetséges amit emberek művelnek. Ez nem Amerika. Lehet oda menni ha itt nem tetszik.
2021. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is volt általánosban alsóban kb heti rendszerességgel kaptam nem túl szép jelzőket a külsőmre, rengetegszer közösítettek ki, kb mindenhonnan azt kaptam hogy semmihez sem vagyok elég jó. Ezen még sajnos mindig nem tudtam túl tenni magam, így ezáltal nulla az önbizalmam, állandóan szorongok, szóval most gimiben is utálnak és lemeznek az osztálytársaim... valszeg ez már nem is fog változni.
2021. máj. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
92%

26, menj el a sulipszichologushoz.

Még talan konnyebb.


Jah, amúgy csak egyszer lassam meg az ofot a varosban, megkoszonnem neki a nagy semmit,amivel tonkretett..

2021. máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
94%

#25

Dzsíz u r very ciki

2021. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
95%

#25

A purista naív nyelvművelésedet kérlek hagyd meg, a Balázs Géza féle Tetten ért szavakhoz való betelefonálásra. A kérdés így is mindenki számára világos és érthető, nem okoz értelmezési problémát a kölcsönszavak használata.

2021. máj. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
77%
Tipikus bullying, egy bullyingról szóló kérdésnél. Nem is fűznék hozzá semmit..
2021. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!