Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A sulitokban milyen iskolai...

A sulitokban milyen iskolai bántalmazás történt?

Figyelt kérdés
Ha volt verekedés, akkor milyen módszerekhez folyamodott a verekedő gyerek, mit csinált a másikkal?

2021. máj. 7. 11:57
A kérdező szavazást indított:
Megrúgdosta
Ököllel ütötte
Hasba ütötte
Ellökte
Fojtogatta
Pofont adott
Kitépte a haját
Földre szorította
Haját húzta
Valamilyen eszközzel bántotta
18 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
pofon, fojtogatás, hasbarúgás, ellökés, ököllel ütés
2021. máj. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Általánosban szerintem az összes. Plusz a megkarmolta, ajtó üvegébe verte a másik fejét. Én speciel kimaradtam ebből szerecsére

Gimibe nem tudok verekedésről, ez már kulturált hely

2021. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Általánosban nálunk is minden volt, még ilyen padokat, székeket is egymáshoz vágtak +vonalzó, tanári pálca meg stb.

Gimiben bántalmazás nem volt a környezetemben, a fiúk volt, hogy verekedtek, de csak lökdösték egymást, viccből püfölték a másikat, meg leszorították a haverjaikat és kicsi a rakást játszottak, esetleg 1-2 ember segberúgott valakit, aztán futott, majd a másik viszonozta, meg ilyen segge csapósdi volt.

De ezeket nem mindenki csinálta és csak a baráti kör tagjai közt történt, nem mentek oda random emberekhez csapdosni.

2021. máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban sajnos nálunk is volt mindegyik, lányok és fiúk által is. Viszont szerencsére nem voltak gyakoriak az ilyesmi dolgok.

Gimiben egy esetről tudok, de simán lehet, hogy volt ott több is. Ennél köpdösés, pofozás, lökdösés volt, talán pár ököllel ütés is becsúszott.

2021. máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Már nem abba az iskolába járok, de ott előfordult:

Internetes bántalmazás, ollóval vagdosás, ököllel ütés, ellökér, folytogatás... Volt olyan is, hogy a gyengébb srácnak 4 en megfogták kezét lábát, a földre szorították, az ötödik pedig a gyomrát taposta ... Ilyenkor sajnos nem voltunk a teremben, így nem tudtunk segíteni. Egyszer egy fiúnak verekedés közben úgy belerúgtak a bordái közé, hogy az elrepett. Sokminden előfordult abban az iskolában :(

2021. máj. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
Néhány tanár nem engedett minket enni, inni és wcre menni 45 perceken át. Ez egyesekben biztos vagyok hogy traunát hagyott az egészségügyi gobdokról nem is beszélve.
2021. máj. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem általános iskola első osztályában kiütöttek. Utolsó tanítási nap volt, kimentünk a focipályára, mindenki kapott egy focilabdát. A haveromtól elvette egy másik gyerek, mert az ő labdája jobb volt. Vissza akartam szerezni, de utána már csak arra emlékszem, hogy anyukám visz az orvoshoz, mert a kocsiban nem tudtam ülve maradni. Agyrászkódást kaptam, valószínűleg jól fejbe rúgott.
2021. máj. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Senior Séf ***** válasza:
94%

Biztos nekem van kificamodva a gondolkodásom, de szerintem egy verekedés nem bántalmazás. Bántalmazás az én olvasatomban az, ha valaki olyan bánt(-almaz), akinek tekintélye, vagy más "felsőbbrendű" tulajdonsága miatt ne merek visszaütni. Pl tanár, szülő, rendőr, stb. Ha egy osztálytársam megüt, az nem bántalmazás, hanem erőfitogtatás. Ha nem védem meg magam, úgy kell nekem.

Legalábbis 50 éve így láttam a dolgot, s ma sincs ez másképp.

2021. máj. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
6-os, hát igen, pedig milyen jól lehetett figyelni éhesen/szomjasan a tananyagra. Mondjuk ez már más téma.
2021. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
Igen, amikor nem mehetsz wcre mert lemaradsz a tananyagról két percre, szóval maradj, hogy ne tudj koncentrálni az óra végéig. Aztan a tanarka hazamegy és zabálja a raffaellot, amit az osztálya adott neki karácsonyra kényszerből.
2021. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!