Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Minden osztályban szokott...

Minden osztályban szokott lenni egy gyerek, akivel gyakran óra alatt fordul elő, hogy wcre kell mennie és addig hisztizik, amíg nem engedi ki a tanár?

Figyelt kérdés
Ahány iskolában voltam, mindenhol volt egy ilyen gyerek. Ez mindenhol így van?

2021. máj. 7. 13:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
En csak azt tudom, sok iskolaban marha keves vece van, vagy a vecehez annyit kell vandorolni, hogy addigra a rovid szunetnek vege. Gimnaziumban pedig a lanyveceben fiuk-lanyok cigiztek, hat igy kellett probalkozni.
2021. máj. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
24%

#9:

Valahogy nem akarom tudni, honnana fenéből tudtad, hány centis a srác pöcse...😁

2021. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
11, amúgy ezzel egyetértek, bár ezt inkább az egyetemen tapasztaltam.
2021. máj. 7. 14:05
 14/23 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk az egész iskolára jutott 2 db wc, úgyhogy igen, nálunk rendszeres volt hogy óra közben jártunk pisilni, mert szünetben nem kerültünk sorra.
2021. máj. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

10. Velem is ez van! Elég sokat iszok (és nem, nem vagyok cukorbeteg, illetve hormonális problémáim sincsenek, kivizsgáltattak pár éve lol) és a középsuli maga volt a pokol. Sokszor volt úgy, hogy az egyik órán a főépület tetején voltunk, a következő órán meg egy melléképület legtetején lévő teremben, ami az udvar másik végén volt és egy 5 perces szünet arra is alig volt elég, hogy átcuccoljunk a következő órára, nem hogy még elmenjek wc-re és 10 perceket várjak, mire sorra kerülök..Volt,hogy hónapokon keresztül alig tudtam pisilni nap közben, mert volt vagy 3 női wc az egész épületben, de abból csak 1 működött és oda járt a fél iskola, a sor vége már nem is a wc-ben volt, hanem a folyosón vártak a lányok, hogy elmehessenek wc-re. De még amúgy is próbáltam minél ritkábban járni, mert alig takarították, sokszor víz se jött a csapból, hogy egyáltalán kezet tudjunk mosni, a szappan meg a budipapír meg már luxus kategória volt.

A tanároknak persze külön wc volt minden emeleten, ahol volt mindig szappan, wc illatosító, kézszárító, anyám kínja és még ők magyaráztak, hogy nem értik, egy fél iskolányi diáklánynak miért nem elég 6 budi..

2021. máj. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
78%

Általános alsóban volt egy nagyon pisis lány, őt majdnem mindig kiengedte a tanár. Ez egészen a negyedik osztályig tartott. Emlékszem, hogy negyedikben a szünetekben olvasott és nem ment ki a slozira, ezért órán ment ki és ez mindig egy külön műsor volt olyankor. (Tanár azt mondta hogy sajnálja nem kiengedni őt, de szerintem csak az anyjától félt, akinek igen komoly munkája volt, mert a tanárnő más gyerekeket simán nem engedett ki a wcre).


Ötödikben egy másik suliba mentem ott egy fiú csinált hasonlókat két évig, de mondjuk ott egy óra kb 60 perces volt, szóval nem lehet érte hibáztatni.

Hetedikes korunkban szóltak neki a tanárok, hogy most már elég idős, hogy 1. ne órán menjen ki 2. ha mégis órán kell kimennie, ne úgy menjen ki, mint egy kisgyerek. (Tisztán emlékszem erre mert több tanár is ott volt és nevetve a fiú után kiabáltak hogy "úgy csinálsz mint egy kisgyerek")


A gimiben már ilyen nem volt. volt ott két libácska aki mindig vjjogott, hogy pipikélnie kell, de igazából csak a figyelmet akarták magukra hívni.

2021. máj. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
28%

Amitől hülyét kapok az a lányok és a nők lassúsága, ezt nőként írom. Amikor emennél a slozira s 10-15 percet kell várni amikor előtted hárman vannak, majd kijönnek, megállnak a tükör előtt és öt percig nézegetik magukat, nyomkodják a pattanásukat, igazgatják a sminkjüket, hogy Te véletlenül se tudj kezet mosni.


Még a covid előtt voltam egy karácsonyi bulin, vagy húsz perces volt az emiatt, hogy elmenjek a slozira, amíg a férfitársam párperc múlva már végzett is.

2021. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
19%
A válaszomra akik pirosat nyomtak, lányok voltak. xD
2021. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
87%

18. Mondjuk mert gáznak tartjuk, hogy úgy próbálsz kitűnni, hogy más nőket alázol? Nézz itána a "pick-me-girl" definíciójának, te is ilyen vagy.

Amúgy meg nem tudom, te hol élsz, de nálunk nem tollászkodik minden nő a tükör előtt fél óráig, ha látják, hogy valaki pl. arra vár, hogy kezet mosson, rögtön odaengedik. Gondolom találkoztál kb. 2 olyan nővel életedben, aki bunkó volt és most telesírod a netet, hogy nőként mennyire idegesítenek más nők :D

2021. máj. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

19 kapott egy zöld kezet és Flávika legelső, a kérdésemre reagáló kommentje is.


Továbbá megkérem Flávikát, hogy ne offoljon és a további válaszokat aa kérdésemre köszönöm!

2021. máj. 7. 23:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!