Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy ha egy...

Miért van az, hogy ha egy kicsit is egyezne az érdeklődési körünk a legjobb barátommal akkor őt már nem is érdekli az a dolog?

Figyelt kérdés

Ha pl ő nekiáll nézni a Harry Pottert és mondom neki, hogy nagyon szeretem ő inkább abbahagyja a nézését, ugyanez a Marvellel és bármi mással. Nem vagyok tenyérbemászó, ha valakivel egyezik az érdeklődési köröm, igaz hogy örülök ha valakivel tudok beszélni róla (cirka 12 év után az életemből mikor már nézek filmeket meg stb), de akkor sem vagyok tenyérbemászó hogy valaki meg is utálja azt a lelkesedésem miatt, sőt inkább meg sem szólalok ha valamit szeretek. Miért lehet ez? Ezen kívül mindig is távolságtartó volt velem, életemben talán ha háromszor megölelt de másokkal nagyon is bizalmas meg stb. Akiért csak tud elhanyagol, de mindig nálam köt ki ha bántja valami, szóval ennek véget vetett, viszont nem értem ezt a távolság tartást meg ezt a dolgot, amit leírtam, hogy miért kell velem ilyennek lennie.

19l mindketten



2021. márc. 15. 15:30
 1/4 A kérdező kommentje:
A 12 éves dolgot azért írtam mert kiskoromtol kezdve alig akadt ember aki azt szeretné mint én, így általában magamban vitatok és nézek meg mindent.
2021. márc. 15. 15:31
 2/4 A kérdező kommentje:
Mással nagyon szívesen megnéz bármit és belemegy bármibe. Nem értem tényleg, mert ezen kívül elég sokat támogat lelkileg és ha sokáig nem beszélünk aggódik értem és ő keres meg engem. Ha nem érdekelném és unna akkor miért akarja mindig újraindítani a barátságunkat és megerősíteni? Egyszer már véget vetettem neki és ő keresett meg, mikor huzamosabb ideig nem beszélunk egymással mert össze veszünk akkor is ő keres meg. Nem ertem
2021. márc. 15. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak te tartod őt a legjobb barátodnak, a leírtak alapján ő máshogy áll hozzád.
2021. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy megkeress és azt mondja aggódik érted nem biztos hogy így van. Egyébként ha barátok vagytok, akkor ezt megkellene tudnotok beszélni nem? hozd fel neki, hogy miért van ez, miért ilyen. Fontos a kommunikáció.
2021. márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!