Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért bunkó velem?

Miért bunkó velem?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam, aki valamiért folyamatosan bunkó velem. Fogalmam sincs hogy miért. Én egyáltalán nem beszélgetek vele, nem is beszélek róla, tehát részemről semilyen interakció nincs ő felé, viszont ő mégis random hozzám szól, akkor is bunkón. A legutóbbi eset az volt hogy az osztálycsoportban beszélgettem az egyik haverommal, erre ő válaszolt több üzenetemre is, viszont bunkón. Akkor megérteném a bunkózást ha esetleg én próbálkoznék be nála, és így jelezné hogy nem kíváncsi a társaságomra, viszont erről szó sincs. Tehát ő neki van valami problémája velem, viszont nem tudom hogy mi. És mint említettem, csak velem bunkó, senki mással. Valaki esetleg jártas ilyen dolgokban? Miért lehet ez?

2021. máj. 11. 22:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha neki van veled problémája, akkor ne te kérdezd meg mi baja.

Lehet bejössz neki és így akarja felhívni magára a figyelmet.

Ha zavar, hogy ilyen akkor beszélgess vele, de szerintem inkább csak ne foglalkozz vele.

Szegény agyhalott

2021. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!