Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, hogy szeressene...

Mit csináljak, hogy szeressenek az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Van 5-6 barátom az osztályból, a többiekkel nem nagyon jövök ki. Sokan már klikkesedtek, így elég nehéz beilleszkedni közéjük. Mi 4en mindenhova együtt megyünk, de rajtuk kívül még 1-2 embi van, akikben megbízok. Szeretnék tanácsot kérni, hogy hogy legyek jóba másokkal is!?

A 6 emberből 2 fiú, és 4 lány.

(szerintem eléggé társasági ember vagyok, könnyen barátkozok, de mégsem tudok felhozni olyan témát, ami őket is érdekli...)


2021. máj. 23. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Semmit, ne vedd őket figyelembe! Csak azokkal legyél együtt akik megbecsülnek, szeretnék téged.
2021. máj. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess velük. Ezen kívül nincs más mit csinálj, mert azt nem várhatod, hogy nem csinálsz semmit és hirtelen barátok lesztek.

A barátaiddal menj oda hozzájuk és beszélgessetek olyan dologról ami az egészeteket érinti (ez esetben pl. iskolai dolgok).

2021. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rendben. Eddig nagyon jóba voltam velük... Csk van egy lány, aki mindent elrontott. Haragudott rám, és hazudott az osztálytársaimnak, olyanokat mondott rólam, amiknek fele sem igaz. Azóta őt imádja mindenki, velem pedig csk akkor beszélnek ha nagyon muszály, vagy ha én próbálok társalogni velük. Van 2 fiú akik szerelmesek voltak belém, és ez a lány olyanokat mondott nekik, hogy én


ütöttem őt :/


DEHOGY ÜTÖTTEM!! Meg hogy mindenkit elvettem tőle... Meg ilyen marhaságokat. Mióta ilyen klikkek lettek az osztályban, azóta a barátaim is témák. Úgyhogy jó lenne ha eltünne az életemből a lány, mert tudom, hogy az osztály nagy része semmit nem hitt el neki, SŐT ami nagyon jól esett hogy az ő "baráti társasága", odajott hozzám, és azt mondták hogy tudják hogy a csajszi össze vissza hazudik. Úgyhogy ez nagyon jól esett... Meg az egyik fiú barátom is mondta hogy az öltözőben szoktak róla beszélni, és sokan úgy gondolják hogy csk feszültséget akar kelteni. Eeees, múltkor 2 legjobb barátnőt szét akart választani, ha az egyik lánnyal beszélt akkor a másikat szidta, és ugyan ez volt fordítva is. Az a gond hogy hiába tudják hogy egy szemét, mégis baratkoznak vele, és én meg a barátaim maradunk kussba... És tudom hogy a többiek, akik mellettem vannak azok szeretnek, és bennük megbízhatok...akkor maradok inkább velük. Aztán a hiszékenyek is hátha rajonnek hogy ki mellett álltak...

2021. máj. 23. 11:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez valami nagyon gyerekes sztori, hányadikos vagy kérdező?
2021. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd idővel kialakul ki mennyire szeret. Nem lehet mindenkinek megfelelni.
2021. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez már régebbi sztori, de még mindig nincs vége:/
2021. máj. 24. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!