Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy kisebb egyetemi szakon,...

Egy kisebb egyetemi szakon, érdekli a tanárokat, ha valaki otthagyja a szakot, pedig nagyon jó képességű hallgató volt?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 12:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nekem csalódás volt az egyetemi közeg ilyen téren, de nem érdekel senkit ha gondod van, vagy otthagyod.

2021. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Valamennyire talán igen, de nem fognak tenni semmit, aki menni akar, azt engedik elmenni.
2021. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem érdekli őket, sokszor azt se tudják, milyen szakosoknak milyen órát tartanak. De olyat is láttam már, akinek arról sem volt fogalma, éppen melyik intézményben oktat.
2021. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3 az szép, Úristen xD
2021. máj. 29. 12:44
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk igen. Kevesen vagyunk és kifejezetten érdeklődnek a tanárok minden lemorzsolódó után. Volt, akit meggyőzni is próbáltak, hogy maradjon (kifejezetten jó képességei miatt).
2021. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Én is azt tapasztaltam, hogy nem érdekli őket kivel mi van.

Ha nagyon bírták a hallgató fejét, akkor max. "Sajnálom, de sok sikert a későbbiekben" mondattal letudják a dolgot.

2021. máj. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#5 ez milyen szak volt? Nyelv?
2021. máj. 29. 12:55
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Tőlünk is sokszor kérdezte előadó, hogy "maguk milyen szakosak is?".


Már középiskolában, sőt általánosban sem érdekeltük a tanárokat, ezért nem is szeretem őket 1-2 kivételével aki tényleg próbált odafigyelni ránk nem csak leadta az anyagot.

2021. máj. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Én is kis szakon vagyok, (25 ember kezdett) és látszik meg mondják is, hogy nagyon fontosak vagyunk, mármint nem akarják, hogy kibukjunk, segítőkészek, és emberként/kollégaként kezelnek. Foglalkoznak velünk, tudják a nevünket, a tanárok nagy részével tegeződünk, van néhánnyal privát chatem is stb. De ha valaki leszarja az órákat és kibújik, azért nem küzdenek. Olyan még nem volt, hogy valaki kifejezetten jó képességű otthagyta volna, de végülis ez még csak az első év. Már csak kb 21-23-an vagyunk és következő félévre szerintem kb 15-18-an maradunk. Szerintem foglalkoznának vele, ha tudnák, de hogy tudnák meg?
2021. máj. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Kisebb szakon vagyok én is és mindenki ismer mindenkit, sok tanár tegeződik, sokan megadják az elérhetőségeiket meg ilyenek, de egyáltalán nem foglalkoznak ilyenekkel. Nálunk nem túl közvetlenek és barátságosak az oktatók, szóval nem nagyon beszélgetnek velünk személyesebb vagy hétköznapibb dolgokról, inkább csak az egyetemi dolgokra fókuszálnak.
2021. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!