Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálytársaim utálnak de miért?

Osztálytársaim utálnak de miért?

Figyelt kérdés

Sziaztok az lene a kérdésem hogy az osztálytársaim elég rosszul viselkednek velem,valamelyik osztálytársam rám se nézz...ez mitől van?nem mondtam neki rosszat...régen egy személyel jóba voltam sokat beszéltem de már nem beszélünk,nem érdekli senki se hogy én hogy vagyok mi van velem ugy érzem elhagyot mindenki...

Elég rosszul beszélnek velem...nem érdekli senkit se hogyha lenne velem valami...ilyenkor mit tegyek énse foglalkozak velük?ti mit tenétek ha senki se szeretne veletek beszélni???Már lassan utálom az osztályomat ez miatt...

Még annyi hogy annyira nem beszélek senkivel se...nem vagyok nyitot talán ez miatt van ez?mindenki olyan flegma lett mostanában velem...


2021. jún. 17. 16:51
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy rossz helyre tetem a kérdést eltévesztetem
2021. jún. 17. 16:53
 2/23 A kérdező kommentje:
Aki tudna valami tippet adni erre a kérdésre szivesen meghallgatom...
2021. jún. 17. 16:54
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt látatlanban nem lehet megmondani, lehet a külsőd, öltözködésed, beszédstílusod, lehet, hogy olyat tettél vagy mondtál, ami miatt megharagudtak rád, de egy kirekesztő osztályközösség mindenképpen rossz. Azért próbálj meg mégiscsak találni hozzád hasonló stílusú embereket, kell, hogy legyenek, és azokkal beszélgess, illetve szeptemberben keresd meg az iskolapszichológust, aki téged személyesen látva inkább fog tudni konkrétumokat mondani. És próbálj meg iskolán kívüli barátokat is szerezni, elmehetsz például állatmenhelyre önkénteskedni, ott lesznek barátságos emberek.
2021. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, valóban nem sokat tudunk rólad, még csak azt sem, hogy fiú vagy lány vagy-e. Hányadik osztályos vagy most, korábban kedveltek, mikor változott ez meg?
2021. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Fiu vagyok,és közép iskolás,utálom ahogy bának velem...most kit érdekel az öltözkedés vagy a kinézet??ezek szerint rasszista emberekhez kerültem?

Gondolkoztam hogy véget vesek az életemnek vagy ne...ezt nem birom hogy mindenki ugy bánik velem ahogy akar...

2021. jún. 17. 18:32
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem akarok annyira velük beszélni mert ki beszélnének egymás közzöt nem lehet benük megbizni nagyon árulkodósak,na meg ők olyanok csak akkor beszélnek velem ha már mással nem tudnak...a leg elején megbiztam elég sok emberbe de elárultak,átvertek csunyán...
2021. jún. 17. 18:34
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
Attól nem kell véget vetni az életednek, hogy a középiskolában nem szeretnek. Ez csak egy pár év, annyit ki lehet bírni, utána előtted az élet. De át lehet menni másik iskolába is, vagy megtalálni a mégiscsak normális embereket, olyan nincs, hogy mindenki utálatos.
2021. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%

"valamelyik osztálytársam rám se nézz"


Ebből nem derül ki, hogy annyira utálnának téged.

2021. jún. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Így látatlanba nehéz lenne megmondani mi lehet a bajuk, valószínű semmi
2021. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy bíztál meg és hogy vertek át?
2021. jún. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!