Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire bunkóság ha befizette...

Mennyire bunkóság ha befizettem a pénzt a bankettre (csak hogy hagyjanak békén) és aztán nem mentem?

Figyelt kérdés

Annyit piszkáltak hogy jön a bankett és be kell fizetni hogy végüls csak azért hogy békén hagyjanak befizettem.

de már akkor is tudtam hogy nem megyek, eszembe sem volt menni.

De itt a lóvé nesztek. Le is szálltak rólam.

Na aztán eljött a bankett és nem mentem.

Bunkóság?


Végül is a helyem kifizettem, járt 1 adag kaja + pia a pénzért, így valaki ingyen zabálhatott a kontómra! Csak jól jártak!


Nem?


2021. jún. 20. 22:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Ilyen ember biztos nem fog hiányozni onnan.
2021. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
7%
Velük nem csesztél ki, de cserébe lemaradtál egy elég jó dologról amit még ha most nem is, később tuti bánni fogsz.
2021. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
31%
Annyi gerinc nem volt benned, hogy megmondd, hogy azért nem fizetsz, mert nem akarsz menni. Meg is érdemled, hogy kifizetted azt a pénzt, nyilván nem 2Ft volt. Ja, hogy a szüleid pénze? Végülis azt könnyű költeni :)
2021. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudhatjuk milyen a társaság. Ha unalmas vagy utálatos emberek vannak ott akkor csak magával csesz ki ha elmegy. Amúgy bunkóság. Egyszer kétszer elmegy de töbször inkább ne csináld.
2021. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
43%
Osztálypénzből megy, szóval nem bunkóság.
2021. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én elmentem a bankettra (bár nálunk ingyen volt azt hiszem) de azért nem egy hű de nagy cucc ettünk valamit amire nem is emlékszem mi volt bor amitől az egyik eminens csaj hányt majd azt mondta hogy a kaja rontotta el a gyomrát volt egy srác aki rosszban volt az osztályfőnökével 4 évig majd beszédet mondott arról hogy mennyire utálja őt amit a 4. mondat után félbe hagyattak vele és jól lecseszte a tanári kar és az osztályfőnök meg a német tanár megengedte hogy tegezzuk
2021. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%

'Bazsi', hiaba az uj tema, az arrogans "namivan namivan, igazamvan mi parasztok" stilusodrol sajnos azonnal fel lehet ismerni.


Amugy van az 'alapitvanyi iskolaban' bankett? Nem is tudtam...

2021. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azért megkérdeztem volna, hogy akkor is fizessem ki, ha tutti biztos, hogy nem fogok elmenni?
2021. jún. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt nincs kerdes. Ha az lett volna, hogy miert fizessek, azt mondtam volna, ha nem mesz, akkor is benne voltal az arban.

Ha egyszer van okod ugy erezni, hogy nem mesz, ne tokolodj rajta.

2021. jún. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Persze bunkon beszolni nekik bunkosag, de nem menni szived joga.
2021. jún. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!