Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit fognak gondolni rólam a...

Mit fognak gondolni rólam a "menő" osztálytársaim, ha elkezdek drága ruhákban járni?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Én az osztálynak úgymond a "lúzerebb" felébe tartozok, de nem vagyok teljesen az. Igazából 9. osztály óta nagyjából ugyan úgy öltözködöm, sima fekete farmer, van pár fekete pulóverem amit váltogatok, meg általában valami olcsó fekete cipőm volt/van. És emiatt van néhány osztálytársam, akik eléggé lenéznek, többször tettek megjegyzést a ruháimra (leginkább lányok), de amúgy is szinte csak ruhákról hallom beszélgetni őket magam körül. (Ja és most még arról az időszakról van szó, mikor még be kellett járni iksolába) Igazából járhatnék drága ruhákban, csak több drága hobbim is van amikre rohadt sokat költök, ruhára meg már nem akarok meg nem is igazán érdekeltek eddig, viszont most elkezdtek tetszeni a picit drágább ruhák, meg amúgy sincs most semmi nagyobb dolog amire költeni akarnék, szóval arra gondoltam vennék valami drágább menőbb cipőt 60-70 ezer körül (amikre az osztálytársaim is csak a nyálukat folyatják), meg vennék valami pulóvereket valami hypeoltabb márkából, meg ilyenek. Szerintetek mit reagálnának az osztálytársaim, ha így mennék vissza az iskolába majd a korlátozások után? Szerintetek változna, hogy hogyan ítélnek meg?
2021. márc. 25. 00:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Semmit. Szerintem akit elkönyveltek valamilyennek, az onnantól abban a közösségben a feje tetejére is állhat, sosem lesz más a szemükben. Legalábbis nálunk így megy.
2021. márc. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
60-70k egy cipőre pénzkidobás, 17 évesen lehetne több eszed is...
2021. márc. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Ne pénzpocsékolással akarj barátokat szerezni! Ha rossz a közösség, válts iskolát.
2021. márc. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Csak olaj a tűzre. A lúzer gyereknél már csak a menőnek tűnni próbáló próbálkozó gyereket utálják jobban a menők.
2021. márc. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem barátokat akarok szerezni, mivel vannak. Meg alapból sem olyan szándékkal akarok cipőt meg ilyen ruhákat venni, hogy elérjek vele valamit csupán csak tetszenek azok a ruhák és érdekelt ez a része is, hogy ők mit gondolnának.
2021. márc. 25. 01:16
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Ha már évek óta elkönyveltek lúzernek, azzal nem fogsz náluk jópontot szerezni, ha veszel pár drága cuccot. Akkor jön az, hogy "höhö, a lúzer próbálkozik", vagy rádmásznának, mert azt hiszik, majd költesz rájuk pénzt. Én várnék ezzel az iskolai évek utánig.
2021. márc. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Jó azért nem számítok teljesen lúzernek, mármint ne olyannak képzeljetek el, akit mondjuk vernek az iskolában egész nap meg kutyasz*rt tesznek a táskájába meg ilyenek. Átlagos vagyok inkább, megvan a saját baráti társaságom, járok bulizni, meg ilyenek. Inkább úgy mondanám, hogy népszerű nem vagyok, mint azok az osztálytársaim, akik a ruháimra megjegyzést tettek, de lúzernek nem hívnám magam, csak nem gondoltam át annyira mikor a kérdést kiírtam. Egyébként azokkal a "menő" osztálytársaimmal is tudok néha normálisan beszélni, simán azt is kinézném belőlük, hogy azt mondanák jó a cipőm, meg megkérdeznék honnan vettem meg ilyenek. Tehát ennyire nem vészes a helyzet, csak sz*rul fogalmaztam meg a kérdést.
2021. márc. 25. 01:29
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne hypebeast legyél🥲,legyél elegáns.
2021. márc. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
60-70 ezres Jordan-től meg Thrasher pulóvertől meg hasonlóktól mondjuk szerintem nem lennék hypebeast, inkább ha valami 300 ezres yeezy-t meg egyéb hülyeségeket akarnék hordani, de az már tényleg a legnagyobb pénzkidobás szerintem.
2021. márc. 25. 01:31
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
Ez a hypebeast-ség nagyon gyerekes.
2021. márc. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!