Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemi hallgatók, mi a...

Egyetemi hallgatók, mi a véleményetek a férfi oktatókról?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon idegesítőek. Én tanulni mentem az egyetemre, nem az oktatók miatt kezdtem el.

Már elsősként észrevettem, hogy a férfi oktatókat kerülni kell (csak sajnos nem mindegyik tantárgynál tudtam őket kikerülni), mivel tapadósak (pedig sok házas, családapa vagyis gondolom). Ha nem mosolyogsz nekik, kapod a rossz jegyet esetleg még meg is buktatnak.

Első évben nem mosolyogtam kettest kaptam egy négyes szintre. Már harmadévben egy picit kedvesebb voltam, a megérdemelt négyesemet megkaptam.

Nem szeretem, ha udvarolnak, segítkeznek, kisasszonyoznak az egész kurzus szeme láttára.

Ha valakit érdekel, a BGE-re jártam. Jó sok a k*rva ott, szépen járnak a tanári "fogadóórákra" (:D). Nemcsoda, hogy a tanárok úgy tapadnak a csinos hallgatókra. Tisztelet a kivételnek.

és az egészben az a legviccesebb, hogy a 3,5 év alatt főként a sugar daddyk próbálkoztak be nálam, nem a korosztályom. Jó nagy meglepetés volt, az biztos.

Ez más egyetemen is így van?



2021. júl. 4. 18:24
A kérdező szavazást indított:
Nálunk is hasonló a helyzet.
Egyáltalán nem.
Is-is.
Nem tudom.
38 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%

Hát vagy a BGE nagy titkát tártad fel most vagy konteókkal próbálod az amúgy gyengébb teljesítményedet ellensúlyozni, önértékelési problémáid vannak amivel érdemes az egyetemi pszichológust felkeresned.

Sok kutató béna szociális helyzetekben, pláne ellenkező neműekkel - ha kapsz egy bókot egy férfi oktatól az nem egyenértékű azzal, mint mikor a diszkóban leszólítanak. Ez ne riasszon el és inkább egyetemre járj többet, mint diszkóba, lehet hogy bukdácsolni is kevesebbet fogsz.

2021. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

Nekem szinte csak férfi tanáraim vannak egyetemen ("fiús" szak)

De sosem volt részem ilyen megkülönböztetésben.

2021. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
5%

Kis idő kell még, amíg rendszereződik a létező összes férfi fejében, hogy vannak leszbikus nők, akiknek hányingerük van a férfiaktól.

Nézd el nekik.

2021. júl. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
73%
Az én szakomon szerencsére csak 1-2 ilyen férfioktató volt, aki ezt vàrta el a lànyoktól, hogy szépen mosolyogjanak, nevessenek a viccein stb. Nem tudsz ezekkel mit csinàlni, fel kell venni a bàjvigyort a vizsgàn és kész.
2021. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%

A mi karunkton 1200 ember indult el. Kb 200-400 fős előadásokra jártunk jelenléti oktatásnál, online meg egyben elintézik az összeset, ami akár 500-600 is lehet.


Szóval soha az életben nem tudtam és nem is volt szükséges közeli kapcsolat ápolására az oktatóval.


Eddig leginkább csak férfi oktatóim voltak (mérnöki szak), talán 2 nő, amiből az egyik kibirhatatlan, hisztis volt és rettenetesen furcsán kezelte a diákokat.

2021. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%
Hat, en is a BGE re jarok, es olyan fele fele arányban van nő es férfi tanárom. A férfiak mind idősebbek, 50 körüliek es sose vettem eszre semmi ilyesmi szándékot bennük (pedig amugy en mindig bekepzelem hogy vki néz, stb), mindig korrektek voltak, nemvolt ilyen hogy egy csaj könyörögni kezdett a kettesert vagy valami es megadta. Aki nem erte el a pontszámot, annak mind bukó volt. Az viszont igaz, hogy tele van ribxnccal az egesz egyetem. Egy tanar volt, aki fiatalabb volt, de o gyakran emlegette a feleséget, es a gyerekeit, szoval nem hiszem hogy benne volt ilyesmi szándék. Esetleg privatban megírod kikről van szo? Ugyis névtelen az oldal.
2021. júl. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Metionin ***** válasza:
83%
Én a DE-re jártam, három karra is (TTK, ÁOK, BTK) és nem tudok ilyesmire példát mondani. Voltak normális és kevésbé normális férfi tanáraim de utóbbiak sem azért voltak hírhedtek, mert rámozdultak a nőnemű hallgatókra. Sőt amúgy statisztikailag több normális férfi tanárom volt, mint nő.
2021. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%

:D


Nekem a férfi oktatókkal más emlékeim vannak.


Sosem adtak mosolygásra, szép mellekre meg hasonlókra jó jegyet.


A tudást értékelték.


Ha hülye voltalegbuktál, de próbálták a legjobbat kihozni belőled, alár fiú voltál, akár lány.

2021. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%

Nekem sose volt ilyen pedig a 20 tanáromból 2 volt nő. A BGE-n meg pláne nem értem, oda gimisként bejártam mert érdekelt egy tárgy és ledumáltam az óraadóval. Több tanárral/proffal is volt ott dolgom, egy ilyen nem volt.


Nem csak te képzelted be ezt a konteót mert szarok a jegyeid, csak közbe tanultál és peóbálod kimagyarázni?

2021. júl. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Vagy talán egy csinos nő vagyok, akit már nagyon idegesít a férfiak közeledése.

Nagyon sok hátrányom van a szépségemből. Nemcsak az egyetemen volt hátrány, hanem most a munkahelyen is. Régen gimiben, általánosban se volt előny.

Csak az egyetemtől nem ezt vártam, hogy a külsőm ennyire befolyásoló erő legyen. Nem hiába nem vagyok modell, nem a külsőmre építek. Van eszem, abból élek.

Ezért is választottam nőies szakmát, ahol alig van férfi.

2021. júl. 5. 08:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!