Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemi hallgatók, mi a...

Egyetemi hallgatók, mi a véleményetek a férfi oktatókról?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon idegesítőek. Én tanulni mentem az egyetemre, nem az oktatók miatt kezdtem el.

Már elsősként észrevettem, hogy a férfi oktatókat kerülni kell (csak sajnos nem mindegyik tantárgynál tudtam őket kikerülni), mivel tapadósak (pedig sok házas, családapa vagyis gondolom). Ha nem mosolyogsz nekik, kapod a rossz jegyet esetleg még meg is buktatnak.

Első évben nem mosolyogtam kettest kaptam egy négyes szintre. Már harmadévben egy picit kedvesebb voltam, a megérdemelt négyesemet megkaptam.

Nem szeretem, ha udvarolnak, segítkeznek, kisasszonyoznak az egész kurzus szeme láttára.

Ha valakit érdekel, a BGE-re jártam. Jó sok a k*rva ott, szépen járnak a tanári "fogadóórákra" (:D). Nemcsoda, hogy a tanárok úgy tapadnak a csinos hallgatókra. Tisztelet a kivételnek.

és az egészben az a legviccesebb, hogy a 3,5 év alatt főként a sugar daddyk próbálkoztak be nálam, nem a korosztályom. Jó nagy meglepetés volt, az biztos.

Ez más egyetemen is így van?



2021. júl. 4. 18:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
68%

"az egészben az a legviccesebb, hogy a 3,5 év alatt főként a sugar daddyk próbálkoztak be nálam, nem a korosztályom. Jó nagy meglepetés volt, az biztos."

Ez azért elég fura. Ha minden oké lenne, akkor nyilván a saját korosztályod (is) lenne rád kíváncsi.


Oktatók:

teljesen rendben vannak nálunk. Egynél vettem észre, hogy rámkattant, pedig otthon vagy 5 gyerek várta haza. Leszereltem, letiltottam... igaz, ekkor már nem tanított. És következő félévben a városból is eltűnt.

A többivel jól elvagyok. Vannak kedveskedő, szellemes megjegyzések ugyanúgy a velem hasonló korútól (levelezős vagyok), mint a nyugdíjastól. Mondjuk én is meglehetősen közvetlen vagyok velük. Én inkább azt veszem észre, hogy partnerként kezelnek és ez nekem teljesen rendben van így.


Első diplomámnál volt egy tanár, aki pont a fiúkkal volt jóban. Nem tudom, mennyire, nem is akarom tudni. Mindnek tudta a nevét (és mindegyikkel tegeződött, pedig már túl volt a 60-on). Lányok közül csak az enyémet.

Meg volt egy, aki eléggé elhúzta az egyik vizsgáját és este 8kor még ott voltunk 5-en lányok. Mondjuk eldöntöttük, hogy egy pasihoz a gyomrán keresztül is vezethet út, szóval berendeltünk egy rakás pizzát, és bevittük magunkkal, "hátha reggel 10 óta már a tanárúr is éhes". Mindenki átment.


Amúgy meg mindenkiről a jót feltételezem alapvetően, szóval nem kizárt, hogy volt ott más is, én stabil párkapcsolatban voltam, ezért nem érdekelt, fel sem vettem semmiféle próbálkozást az elmúlt nagyonsok évben.

2021. júl. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Vagy talan te is egy ribxnc vagy es konnyuverunek neznek?
2021. júl. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Igazából csak azért írok a gyik oldalra, mert jó érzés kiadni magamból, így hogy már végeztem. 😊

Mint vmi lelki szemetesláda oldal. :D nagyon könnyít a lelkemen.

Nemcsak nekem ez a véleményem. Emlékszem 1x jött be az angol tanárnő, h a férfi kollégája már túl rámenős. Tapad rá, hiába mutatja a gyűrűjét, h házas.. Teljesen jogos volt a kiakadása.

A férfiak a f*szukkal gondolkodnak, legszívesebben felhívnám a nőjüket, hogy mit csinál a társuk. Hu, mennyi válás lenne, ügyvédek jól járnának. :D Mondjuk nem mindenkit érint meg.

Jól van, mondjuk tőlem is csúnya, ahogy néhány férfival bánok, mivel kedvesek és a visszautasítás szar érzés. Tehát tudom, h bennem is van hiba, nem is kevés. Amelyik tanár udvarolt, annak vissza se köszöntem, annyira zavart. Sőt már rosszul voltam a közelében mégis átengedett pedig megbuktathatott volna, de nem volt gyerekes. Pedig azért, hogyha hatalmi pozícióban vagy, biztos jó érzés lehet visszaadni a "szívességet". Főleg, ha régen nem voltál népszerű, karma.

Meg az is vicces sztori volt, amikor elsősként mellettem ült egy ribizli, aki mászott rá a fiúkra. A pasi hiába mondta, hogy barátnője van, annál jobban ment rá. Számomra is kínos volt, köztük lenni. Na, az a srác nem lett meg neki, utána ment a kolis fiúk szobájába.

Meg amikor a kolis csaj azt beszélte, hogy ő dug a koliban (ami kamerával felszerelt), ez a kapcsolatuk titka. Meg, hogy a gólyatáborban, hogy megaláztak egy csajt, felvették videóra majd mutogatták a szexjelenetet. Ja, meg volt a daddy issues lányok beszélgetése. Meg volt lezbi is, aki ismerkedni akart velem, a hideg kirázott tőle. Amikor meg buli időszak volt, tele volt részeggel, egymásra mászó párral az egyetem, fertő. Majd elhánytam magam tőlük. 🤮 A legjobbak a cigizők voltak, dohányszag volt mindig a bejáratnál majd megfulladtam, oda mindig kell a szájmaszk a későbbiek során is. Ez jó tanács annak, aki odakészül. Kell a szájmaszk a nem cigizőknek. :D

Lehet, hogy én vagyok már túl régimódi, becsületes, komoly, prűd, de nekem ez gyomorforgató. Elnézést, ha vkit megbántok, de ez van.

Szeretem BGE-s lenni, sőt imádtam, legszebb éveim voltak, sikerélményeket adott, jó barikra leltem (vannak komolyabbak is az egyetemen, de sajnos nem elegen), jók voltak a tanáraim (főként a nők tanítottak jól). Utána egyből könnyedén elhelyezkedtem, szeretik a BGE-s hallgatókat.

Viszont többet nem tanulnék a BGE-n, mert ez a k*rvák egyeteme, bocsánat, de ez az igazság. Mesterre inkább az ELTE-re megyek.

Ja meg első évben azt is észrevettem, hogy mennyire sok bukott van, volt aki 3x járta a számvitel, gazd. matek tantárgyat. Pedig annyira le van butítva a tananyag. A tanárok is azt beszélték, h már nem tudnak ennél ostobább kérdéseket feltenni. Nem a szívonalukról híresek.

2021. júl. 5. 14:14
 14/28 anonim ***** válasza:
75%

No jó, akkor én is kihasználom lelki szemetesnek az oldalt...


"Vagy talán egy csinos nő vagyok, akit már nagyon idegesít a férfiak közeledése.


Nagyon sok hátrányom van a szépségemből. Nemcsak az egyetemen volt hátrány, hanem most a munkahelyen is. Régen gimiben, általánosban se volt előny."


Nem vagy te egy kicsit beképzelt? Az jó ha valaki tisztában van a külsejével, én is tudom hogy nem egy bányarém vagyok, de nekem ezt anonim se lenne pofám kijelenteni. Pláne egy 5 éves fogalmazási képességével.


Nem szeretem a zöldborsót. Nem csak az oviban utáltam, hanem most a suliban is. De se otthon, se a nagyinál nem szeretem.


Kb. ez a szint az utóbbi bekezdésed.


"Csak az egyetemtől nem ezt vártam, hogy a külsőm ennyire befolyásoló erő legyen. Nem hiába nem vagyok modell, nem a külsőmre építek. Van eszem, abból élek."


Az eddigi válaszaid nem épp az eszedet reklámozzák.... A modellkedéshez pedig nem elég ha szép az ember. Oda kell egy kiállás és egy karakteres arc, emellett rengeteg munka van benne annak ellenére hogy mindössze egy élő vállfának kezelik az embert. (Ami valljuk be nem áll messze a valóságtól.)


Nem véletlen nem hirdetést adnak fel a neten (vagy ha igen, az nem a legigényesebb általában), hanem az utcán "vadásszák" az ügynökségek az alkalmasokat.


"Ezért is választottam nőies szakmát, ahol alig van férfi."


Ha te ez alapján választasz szakmát, gratulálok. Szörnyű hogy a szépséged ily nehézségekbe és döntésekbe kényszerített! Hihetetlen...


Amúgy mit értesz nőies szakmán? Óvónő vagy tanítónő lettél? Az nem igazán van a bge-n. Vagy HRes kisasszony? Elmentél körmösnek? Mi egyéb "nőies" szakma van?


"Nemcsak nekem ez a véleményem. Emlékszem 1x jött be az angol tanárnő, h a férfi kollégája már túl rámenős. Tapad rá, hiába mutatja a gyűrűjét, h házas.. Teljesen jogos volt a kiakadása."


Gratulálok a tanárnőnek aki ezt diákokra zúdítja rá. Az se való tanárnak...


Te milyen suliba jártál?! Valami aranyásó képző?


"A férfiak a f*szukkal gondolkodnak, legszívesebben felhívnám a nőjüket, hogy mit csinál a társuk. Hu, mennyi válás lenne, ügyvédek jól járnának. :D Mondjuk nem mindenkit érint meg."


Bár nőként azzal egyet értek hogy ~65% azzal gondolkodik, de a stílusod miatt had jegyezzem meg: ők legalább gondolkodnak..


"Meg az is vicces sztori volt, amikor elsősként mellettem ült egy ribizli, aki mászott rá a fiúkra. A pasi hiába mondta, hogy barátnője van, annál jobban ment rá. Számomra is kínos volt, köztük lenni. Na, az a srác nem lett meg neki, utána ment a kolis fiúk szobájába."


Fú, hát ez állati vicces! De... nem értem a viccet... hogy hol van...


Te tényleg a bge-re jártál? Nekem nem egészen így rémlett a hely....


"Meg amikor a kolis csaj azt beszélte, hogy ő dug a koliban (ami kamerával felszerelt), ez a kapcsolatuk titka. Meg, hogy a gólyatáborban, hogy megaláztak egy csajt, felvették videóra majd mutogatták a szexjelenetet. Ja, meg volt a daddy issues lányok beszélgetése. Meg volt lezbi is, aki ismerkedni akart velem, a hideg kirázott tőle. Amikor meg buli időszak volt, tele volt részeggel, egymásra mászó párral az egyetem, fertő. Majd elhánytam magam tőlük. 🤮 A legjobbak a cigizők voltak, dohányszag volt mindig a bejáratnál majd megfulladtam, oda mindig kell a szájmaszk a későbbiek során is. Ez jó tanács annak, aki odakészül. Kell a szájmaszk a nem cigizőknek. :D"


A "lelki szemetesed", a gyakori népe, nevében jelzem hogy nem értem hogy ilyen szövegalkotási képességekkel hogy lett meg a 280 pont... vagy a 12 osztály.


"Lehet, hogy én vagyok már túl régimódi, becsületes, komoly, prűd, de nekem ez gyomorforgató. Elnézést, ha vkit megbántok, de ez van."


Nem régimódi vagy, a becsületesség teljesen mást takar, a prűdség szintén más szintre vonatkozik. Nem bántottál meg, de a lelkem hasad a sötétség előtt.


"Szeretem BGE-s lenni, sőt imádtam, legszebb éveim voltak, sikerélményeket adott, jó barikra leltem (vannak komolyabbak is az egyetemen, de sajnos nem elegen), jók voltak a tanáraim (főként a nők tanítottak jól). Utána egyből könnyedén elhelyezkedtem, szeretik a BGE-s hallgatókat."


Ezzel egyet értek. Sajnos nem nagyon van/volt ott komoly hallgató...


A tanárokkal viszont ténylegesen igazat adok neked, akikkel dolgom volt, tényleg színvonalasan oktattak.


"Viszont többet nem tanulnék a BGE-n, mert ez a k*rvák egyeteme, bocsánat, de ez az igazság."


Ezt egy BGE-s csak tudja. ;)


"Ja meg első évben azt is észrevettem, hogy mennyire sok bukott van, volt aki 3x járta a számvitel, gazd. matek tantárgyat. Pedig annyira le van butítva a tananyag. A tanárok is azt beszélték, h már nem tudnak ennél ostobább kérdéseket feltenni."


Lehet nem mosolyogtak eleget. Tudod: "Ha nem mosolyogsz nekik, kapod a rossz jegyet esetleg még meg is buktatnak. Első évben nem mosolyogtam kettest kaptam egy négyes szintre. Már harmadévben egy picit kedvesebb voltam, a megérdemelt négyesemet megkaptam."


9es voltam.

2021. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Muszáj ma is írnom ide egyet.

Már nem azért, de ha tanár lennék és mondjuk ott ülne Leonardo DiCaprio fiatal hasonmása, aki a fiam vagy unokám lehetne. Biztos nem mennék oda hozzá, h "jaj segíthetek-e? minden oké?", nem nézném feltűnően, nem bókolgatnék neki, nem hoznám kínos helyzetekbe. Mivel a diákom lenne, basszus. Tanulni jött, nem ismerkedni. Max. magamban annyit gondolnék, h " hű, de jól nézel ki."

Ez ugyanaz, mint amikor vki főnök és tetszik neki a beosztottja. A munkahely se a randizásra lett kitalálva.

Komolyan mondom diplomás emberek és ennyit nem értenek meg. Röhej az egész.

A tesi tanárok témája meg egy külön kérdést érdemel. Mennyi csajszit fuvaroztak haza az órák után, nagyon nagy hírük volt (ez nem az egyetemen volt).

A női oktatók sokkalta objektívabbak, kedvesebbek. A férfi oktatókban meg benne van egy nagy adag pökhendiség. Azt hiszik, hogy mindent megtehetnek. Tisztelet a kivételnek.

A másik dolog pedig az, h a gazdasági szakot sok férfi azért választja, mert itt sok a nő. Tehát eleve sok itt a szoknyapecér.

Aki meg kételkedik a sztorimban, az nézzen jobban körbe, figyeljen a környezetére. A diák-tanár kapcsolat már az általánosban divat, a főnök-beosztott viszony is népszerű. Emlékszem mikor a munkahelyemen mesélte a főnököm, hogy a lánya összejött egy professzorral, de amilyen büszkén leadta, hogy elvitte őt a szigetekre. Már gimisként több eszem volt, mint a lányának és neki együttvéve. Naív ember, aki többet belegondol ezekbe a kapcsolatokba, ez csak egy szórakozás.

A gimiből pl. kirúgtak egy csajszit a kiderült viszony miatt és ott is a csajszi járt szarabbul.

A női évfolyamtársam meg azt mondta, hogy a főnöke a beosztottak szépsége alapján adja a fizetést (állásinterjún is az alapján választ) és írogat a csinos nőkre (munka után).

Ha esetleg majd főnök leszek, 100%, hogy nem fogok ennyire gusztustalanul visszaélni a hatalmammal! Egy hatalmi pozícióban lévő embernek példát kell mutatnia a társadalom felé, nem erkölcstelen tetteket. 1 bolond százat csinál.

2021. júl. 6. 08:15
 16/28 anonim ***** válasza:
80%

Nem ismerem az intézményt, de ha direkt csajos területet választottál, és nem az volt a szempont, hogy mi érdekel, és mivel szeretnél foglalkozni, akkor ne csodálkozz! Általában az ilyen szakok a r*van gyűjtők, már középiskolában is. Ha ilyen helyre mész, ne csodálkozz, ha annak néznek.

Én műszaki szakon végeztem, az évfolyamon öten voltunk nők, és ebből a szempontból semmilyen negatívum nem ért minket. Egyetlen tanár volt, aki szerint a nőnek a konyhában a helye, de ő se diszkriminált minket emiatt.

Mindenki csak szakmai szempontok szerint osztályzott.

2021. júl. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
74%

Ha van is ilyen férfioktató kevés van és inkább idős. Az ilyen férfinek zűrös lehet a kapcsolata fiatalkorában a nőkkel szimplán, de az utcán is ki lehet ilyet fogni simán meg munkahelyen is.

Középiskolában, ahol az egyik nem nem kicsit tud dominálni lehet el enged ilyen kijelentéseket, de éppen elvált egy nőtől és költözik máshova, akkor az ilyen stressz buborékból a szivárgás nem lepne meg.


Engemet az női irodalom tanár nézett ki szerencse, hogy az osztályfőnnök is volt meg egy férfi programozást tanító mérnöktanár volt srác létemre. Ezzek megérezték, hogy én bi vagyok komolyan. Egyetem semmi már végre.

2021. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
25%
Akik regényeket írnak, azok szerint van, akik elolvassa a hozzászólásaotokat?
2021. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
81%
18, ha elég érdekesnek tűnik az átfutása, elszoktam.
2021. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Régen a BME-re akartam jelentkezni. Szerencsére nem tettem meg.

Voltam a nyílt napon. Egyből leszűrtem, hogy ott szar a csajoknak az élete.

Undorító volt néhány srác szexista megjegyzése.. Utána a munkahelyen se lesz könnyű a helyzetük. Tele férfival, nehéz lesz érvényesülni nőként.

Azt láttam ott a női hallgatón, hogy mindjárt elsírja magát, amikor megkérdezték, hogy van-e pasija és senki se védte meg őt, hogy egy nyílt napon nem a párkeresés zajlik. Gondolom sok megjegyzést kaphat az egyetemen.

Még mindig az a véleményem, hogy a legtöbb férfi nem tudja magát kordában tartani és észre sem veszik, hogy mennyire sértőek. Tisztelet a kivételnek.

2021. júl. 8. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!