Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemi hallgatók, mi a...

Egyetemi hallgatók, mi a véleményetek a férfi oktatókról?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon idegesítőek. Én tanulni mentem az egyetemre, nem az oktatók miatt kezdtem el.

Már elsősként észrevettem, hogy a férfi oktatókat kerülni kell (csak sajnos nem mindegyik tantárgynál tudtam őket kikerülni), mivel tapadósak (pedig sok házas, családapa vagyis gondolom). Ha nem mosolyogsz nekik, kapod a rossz jegyet esetleg még meg is buktatnak.

Első évben nem mosolyogtam kettest kaptam egy négyes szintre. Már harmadévben egy picit kedvesebb voltam, a megérdemelt négyesemet megkaptam.

Nem szeretem, ha udvarolnak, segítkeznek, kisasszonyoznak az egész kurzus szeme láttára.

Ha valakit érdekel, a BGE-re jártam. Jó sok a k*rva ott, szépen járnak a tanári "fogadóórákra" (:D). Nemcsoda, hogy a tanárok úgy tapadnak a csinos hallgatókra. Tisztelet a kivételnek.

és az egészben az a legviccesebb, hogy a 3,5 év alatt főként a sugar daddyk próbálkoztak be nálam, nem a korosztályom. Jó nagy meglepetés volt, az biztos.

Ez más egyetemen is így van?



2021. júl. 4. 18:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
77%

"Régen a BME-re akartam jelentkezni. Szerencsére nem tettem meg."


Édesem, esélyed se lett volna a BME-n ilyen agykapacitással az alapján amit te leműveltél itt.


"Voltam a nyílt napon. Egyből leszűrtem, hogy ott szar a csajoknak az élete."


Én is voltam, sőt én "zártkörű nyíltnapon" is, amire csak bizonyos gimnáziumokat hívtak meg. Egyáltalán nincs ilyen.


"Undorító volt néhány srác szexista megjegyzése.."


Öreg, engem a villanykaron minden srác irigyelt a nyíltnapon, mert egyet kellett kérdeznem és megkaptam minden promócuccot. A dékán meg egy külön beszédet tartott arról hogy a lányok ugyanolyan, "sőt jobb" eredménnyel teljesítenek mint a fiúk... ott ha van diszkrimináció, az pont hogy pozitív...


"Utána a munkahelyen se lesz könnyű a helyzetük. Tele férfival, nehéz lesz érvényesülni nőként."


Ezért, inkább ne menjen senki. Hurrá. Tipikus példa, elmegy a lány szociológusnak, majd panaszkodik hogy nincs elég női mérnök a "társadalom miatt".


"Azt láttam ott a női hallgatón, hogy mindjárt elsírja magát, amikor megkérdezték, hogy van-e pasija és senki se védte meg őt, hogy egy nyílt napon nem a párkeresés zajlik."


Erre inkább nem reagálok... nem tudnék kultúrált kritikát írni...


"Gondolom sok megjegyzést kaphat az egyetemen."


A BME-n mindenkit fosatnak, oda nem nyaralni járnak mint a bge-re... nincs idő az ilyen baromságokra...


"Még mindig az a véleményem, hogy a legtöbb férfi nem tudja magát kordában tartani és észre sem veszik, hogy mennyire sértőek. Tisztelet a kivételnek."


🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2021. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

#20: Én ugyan nem a BME-n végeztem, de műszaki területen, gépészmérnök vagyok.


"Utána a munkahelyen se lesz könnyű a helyzetük. Tele férfival, nehéz lesz érvényesülni nőként."


Miért is? Nálunk a cégnél a mérnökségen hárman vagyunk nők. Nem érzem úgy, hogy bármiben hátrányt szenvednék. Egy normális munkahelyen a szakmai hozzáértés, és a tapasztalat számít.


"Azt láttam ott a női hallgatón, hogy mindjárt elsírja magát, amikor megkérdezték, hogy van-e pasija és senki se védte meg őt, hogy egy nyílt napon nem a párkeresés zajlik. Gondolom sok megjegyzést kaphat az egyetemen."


Nem tudom, mit láttál. De hidd el, az a nő, aki ilyen területre megy, tudja, hova megy, és nem fogja magát előírni, ha egy srác megszólítja. Vagy barátkozik, vagy kialakul valami, vagy lazán elküldi a fenébe, de nem kell megvédeni. Ide nem cicababák mennek.

2021. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Végezetül még írok egy kommentet. Szerintem ez lesz már az utolsó.

Számomra a férfi oktatók viselkedése nagy meglepetés volt, egyben tanulság is, nemcsak nekem, a körülöttem lévőknek is. Volt, aki még célzást is tett az oktatónak, h nem az órán kéne ismerkedni, így megvédett engem. :) Meg is buktatta az illetőt, az igazság fáj.

Hihetetlen, h néhányan a munkahelyet ismerkedésre használják. Mert azért észre lehet venni, h néhányan már mást akarnának tanítani, nem a leckét.

Egyszer a női oktató is ott volt mellettem és ő is nagyon meglepődött, hogy informális stílusban beszélt velem az egyik a vizsgán (nagyon kínos volt, kitörölném az emlékképet, ha tehetném). Ott nem mosolyogtam, nem voltam barátságos, egyszerűen irritált a szitu, már nagyon fáradt voltam, meg is buktam, de már nem volt egyszerűen kedvem jópofizni az öregnek. Tudtam az anyagot (nagyon egyszerű volt) és én fizettem meg azért, mert a férfi a f*szával gondolkodott. Persze, ha jobban visszaélek a vonzerőmmel, sikerült volna, mert bejöttem neki, de már nem volt kedvem a színjátékhoz.

Undorító világot élünk. Az biztos, hogyha megyek a mesterképzésre, a női oktatókhoz fogom felvenni az összes órámat, vagyis amit csak tudok (ahogy eddig is tettem másodévtől). Még egy ilyen helyzetbe nem kerülök többet, esélyt se adok egy hasonló szituációra.

A munkahelyen is azzal a néhány férfival nagyon elővigyázatos leszek. Mert pl. ott 1x hagytam az üdítőmet őrizetlenül és miután visszatértem majd ittam az üdítőmből. Egyre rosszabbul lettem, fájt a fejem. Már mikor ittam akkor észrevettem, hogy mintha az üdítőmbe lenne vmi, ami eddig nem volt, de úgy voltam vele, h biztos rosszul látom. Hát sajnos jól láttam belerakott vmit, h mit nem tudom, de széthánytam magam a buszon. Egész nap rosszul voltam. Szerencse, h nem a munkahelyen okádtam egyet, mert akkor lehet, h a kocsijába landoltam volna.

Itt tartunk, h már az üdítőmet se hagyhatom az irodai asztalomon még 1x se.

Az utóbbi történetben az a legviccesebb, h a munkahelyi elődömet tudta az a férfi hülyíteni, nagy botrány volt belőlük. Engem meg bedobtak oda, mint egy kísérleti patkányt, h velem, h viselkedik. Gyönyörű cselekedet. Nem adták meg a Home officet az elején emiatt és ha vmi bajom lett volna? Mondjuk nem a buszon leszek rosszul? Itt már semmi empátia nem szorult az emberekbe?Megérett az emberiség a pusztulásra, az egy biztos.

A hatalom gaztetteket teremt, nem is keveset.

Jó mély nyomot hagytak bennem az egy biztos, mert már ott tartok, hogyha meglátok egy hatalmi pozícióban lévő férfit, egyből arra gondolok, hogy vissza fog élni a hatalmával és rosszul fogok kijönni a helyzetből. Már csak a rosszat látom bennük, sőt már hozzá is vagyok szokva. Az a fura, ha nem így van.

Azt nézem mindig, hogy a nő legyen hatalmi pozícióban. Munkahelyen is inkább nő legyen a főnököm, ne egy férfi.

A nőknek sokkal nehezebb a helyzete, mint a férfiaknak. Sokkal jobban kell vigyázni önmagukra.

2021. júl. 9. 02:27
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az fáj hogy az olyan k rva hangos r.bancok miatt mint te, minket a normális embereket is egy kalap alá vesznek hogy "a nők". Nem a nőkkel van a baj, vagy a férfiakkal, hanem az idióta kétbites balf.szokkal, amiknek a táborát ha nem is vezeted, de az első sorban menetelsz az biztos...
2021. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

"Azt láttam ott a női hallgatón, hogy mindjárt elsírja magát, amikor megkérdezték, hogy van-e pasija és senki se védte meg őt"


Ezek szerint nem volt pasija?

Miért nem védted meg?

Mitől nem védted meg a csajszit?

Kifejtenéd, miért hagytál cserben egy másik lányt?

Nincs benned emberség?

2021. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Lám-lám, Havas Henrik tanár-hallgató szex esetére fény is derült, ugye mert híres, amúgy magasról sz*rtak volna rá. Bőven lehetne még felvételeket mutatni, nemcsak róla....

Havas Henrik tanított a BGE-n és azt nyilatkozta, hogy oda jár a legtöbb k*rva (ezért is neveztem el a k*rvák egyetemének, ő miatta), nyilván van tapasztalata, szerintem a felvételen is egy naív BGE-s diák van, pont bemutatja milyen buta libák járnak oda.

Jaj egyesek szerint a férfi oktatók annyira makulátlanok és intelligensek, nem élnek vissza a hatalmukkal, a diák képzelődik, persze. Visszaélnek, ki mi miatt megy bele, vagy a jegyek vagy a kapcsolatok vagy a tőke miatt.

Nekem is megnyitotta volna a kapukat, de köszönöm inkább nem éltem az alkalmakkal.

Akik éltek vele lehet, hogy jobban feltörtek, de többet is nyújtottak, mint kellett volna.

Mert láttam nagyon érdekes dolgokat, pont az a huszonéves nő nem jött be a reggeli személyazonossági ellenőrzésre, akinek a vizsga legvégén a legjobb jegye lett és a férfi oktató szinte egy szerenádot mondott el személyesen neki címezve az egész csoport előtt (vajon mit csinált volna/csinálhatott négyszemközt, ha nyilvánosan így viselkedik), félreérthető utalásokat is tett, a többiek is elég furcsán néztek, hisz ő neki kellett volna megbuknia, nem volt ott a kötelező ellenőrzésen, mondjuk lehet, hogy azért csinálta ezt, mert már előre tudta, hogy ő fog ott tarolni khmm...

A gimiben volt olyan tanárom, akinek a diákja fotója volt kitéve az asztalára, nyíltan vállalták, de ez egy kis gimi volt, nem egy egyetem, amitől többet várna az ember. Mondjuk azt, hogy ne a rossz kislányok legyenek patronálva a sugar daddyk által.

Hihetetlen, hogy az ember elmegy az egyetemre tisztességesen a diplomáját megszerezni és néhány idióta már a szeretőjének vagy az egy éjszakás cicusának akarja tartani a fiatalt, ezért találtak ki a prostitúciót, de úgy tűnik néhány még most se fogja fel, hogy mit csinál és erre adnak doktori fokozatot, Jesus. 🙄

2021. szept. 26. 06:19
 27/28 A kérdező kommentje:

Teljesen igaza van Baukó Évának, egy belevaló, határozott, szókimondó, okos, büszke nő, akinek nagy az igazságérzete. Sajnos ez a társadalom nem az igazi értékeket keresi/becsüli, hanem a romlott tetteket, de azt dögivel.

Jól leírta a véleményét a Megyeri Csilla féle nőcskékről, a felvételen egyértelmű, hogy ő szerepel. Persze már felvállalni nem meri magát, annyira nem bátor, de akkor jó volt, hülyének néz mindenkit.

Ő is 2015-ben szívességet tett Havasnak majd 2016-ban megnyerte a Drágám add az életed műsort, utána majdnem megnyerték az Ázsia Expresszt, Édes életben is szerepelt, ez a siker receptje, lehet követni a r*banckodást, akinek van gyomra és a cselekedethez. 👏👏👏

2021. szept. 26. 12:07
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a rakrol beszélsz, de aki rbanc azt ugyis fogjak kezelni, aki normalis azzal meg normalisan viselkednek. En az utóbbi vagyok, es nem volt semmi ilyen incidens. Tudod, aki krvanak all ne csodálkozzon ha megbsszak. 😘 Valoszinu te tehetsz rola
2021. szept. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!