Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt olyan osztálytársad, aki...

Volt olyan osztálytársad, aki agresszív volt tanárral?

Figyelt kérdés

Hanyadik osztályban volt? Konkrétan mit tett?

Mit tanított a tanár? Hogyan reagált a tanuló tettére?

Mi lett az egésznek a következménye?



2021. júl. 24. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
A szakmunkásba ahova jártam a iskola fele roma volt... Szóval igen.
2021. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Volt, de cigány volt, úgyhogy nem igazán voltunk meglepődve. A testnevelő tanárnő trabantját fogta azt kitolta az utca közepére a hátsó udvarból. Majdnem bekerült az eset a Híradóba, akkora pánizáli lett belőle.
2021. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Nalunk a tanárok már nem is foglalkoznak az intézetis gyerekekkel.
2021. júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Igen, középiskolában.


A srác tárgyakkal dobálta a tanárt. A végén a tanár inkább felmondott, mert nem bírta.


Most szakmát tanulok, felnőtt emberekkel. Van egy 21 éves nő/lánygyerek, aki beszól és g*cinek hívja az oktatót. Első szakmája, úgyhogy az állam fizeti neki a képzést. De attól még egy idióta a csaj. Az oktató nem mond rá semmi, sőt még próbálja elvicceskedni is. De látszik, hogy ő is zavarban van és nem tud visszavágni egy fiatal kis suttyónak..

2021. júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
A nappalis szakmunkás szinte olyan mint a börtön mindegyik. Csak gyerek változatban. Ha gyenge vagy elveszik a kaját a pénzt meg csicska leszel. Ha kemény akkor tisztelnek. Csak egy kis érdekesség. Én nem voltam különösen erős de gyenge sem még jól megúsztam. Gyenge gyerekeknek megnyomoritottak az életét.
2021. júl. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy olyan esetről hallottam, ahol fizikai agresszió volt, de nem voltam ott, csak hallomásból tudom... és nem mindenhonnan ugyanúgy hallottam vissza a sztorit. A legtöbb beszámoló szerint a tanér kezdte a dulakodást egy veszekedés közben (vitának az elmondottak alapján nem tudom hívni), és a srác visszalökött, amikor már nagyon elöntötte az agyát a düh. Amúgy egy vmi nyári táborban történt, ahol a tanár és a srác is szervező volt, a srác emiatt ott is hagyta a sulit (nem kirúgták, hanem magától, önérzetből) és átment máshova.
2021. júl. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es: szép a csaj? :D
2021. aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!