Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Aki szerint rossz a jelenléti...

Aki szerint rossz a jelenléti oktatás, miért gondolja így?

Figyelt kérdés
.
2021. aug. 4. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Mert ott kevesebbet lehet lógni, utazni kell, nem lehet fszt verni meg pöcköt vakarni egész nap, egyszóval teljesíteni kell. Van viszont egy komoly előnye, megvan az esély rá, hogy ez a generáció ne legyen masszív analfabéta.
2021. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon kevés infó jön át élőben, rengeteg a kizökkentő tényező, megakadás, elkalandozás. Egyszerűen pocsék.


Jobban szeretem a profin megszerkesztett, szemléltető, gyakorlatias vidóelőadásokat. Olyan sebességgel nézem, ahogy nekem tetszik, annyiszor nézem vissza, ahányszor akarom. Csilliószor hasznosabb így átadni és felvenni a tudást.


Jelenlétinél még egy szar skypeos pdf felolvasós előadás is jobb... felveszem, aztán visszanézem később.

2021. aug. 5. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azért nem szeretem, mert ha elmarad az óra, és 20 perccel előtte szólnak, az nem ér semmit. Bejárós vagyok, és beutazom potyán.


Míg digitális oktatás során nincs ilyen gond.

2021. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 tényleg egy félévente átlagosan 1-2-szer megtörténő esemény a legrosszabb neked? 😅
2021. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4. Bárcsak annyi lenne.


Nekünk jóval többször maradt el óra, de a tanárok olyankor a lelkünkre kötötték, hogy ha kérdezik, akkor mondjuk azt, hogy meg volt tartva. Oké, hogy állami ösztöndíjas képzés, de akkor is többet várnék.

2021. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!