Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha sznobok járnak...

Mit tegyek, ha sznobok járnak a középsulimba? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy gimibe járok, amiről azt mondják jó, nekem is azt mondták, jelentkezzek oda, nem kemény, de jó képzést ad a továbbtanuláshoz. Sztem ez igaz, nem túl kemény, sőt úgy gondolom laza is. A tanulással nincs is semmi problémám. Viszont rengeteg ember jár, aki hypebeast cuccokba van nap mint nap, és azt is nézik rajtam van-e. Mivel nem vagyok gazdag gyerek, illetve hülyeségnek tartom ilyenekre költeni a pénzt (márkás póló, márkás alsó gatya, calvin klein alsónadrág, nike zokni és társaik), egyedül cipőből van márkás nekem, lenéznek engem, mivel nem gazdag cuccokba járok. Az emberek ebben a suliban ez alapján és kinézet alapján ítélik meg a másikat. Engem csak a házikért kerestek, de már nem engedem magam kihasználni. Ha beszélek velük hülyére szeretnének venni, +flegmák arra, hogy "ők teli vannak"(nem mondják ki, de érződik). Emiatt a suliban magányosnak is érzem magam, fogalmam sincs hogy szerezzek így haverokat, hogy ismerjek meg új embereket a sulimban? Van valami javaslatotok? (Nem olyan, hogy változzak meg, mert nem szeretnék olyan ruhákat hordani, amilyet nem akarok)

2021. aug. 20. 18:09
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Illetve ilyen emberekkel lógni sem áll szándékomban, csak nem találok olyan embert eddig, aki igazán nem ilyen
2021. aug. 20. 18:10
 2/15 anonim ***** válasza:
17%

Azért ha MINDENKI ilyen, akkor szerintem VELED vannak bajok, nem tudom elképzelni, hogy rajtad kívül mindenki úszik a pénzben!

Szerintem te redukálod le öket márkás ruhákra és nem is próbálod megismerni az embereket.

2021. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Figyi, próbálkoztam rengeteget
2021. aug. 20. 19:01
 4/15 A kérdező kommentje:
És mások is azt mondják, hogy oda sznobok járnak, ahova járok
2021. aug. 20. 19:01
 5/15 A kérdező kommentje:
De lehet igazad van, hogy nem mindenki ilyen, de rengetegen ilyenek
2021. aug. 20. 19:02
 6/15 anonim válasza:
95%
Hát ez elég gáz lehet. Én elengedném, az hogy egy suliba jártok nem jelenti azt hogy onnan _kell_ barátokat szerezni és le kell nyelni meg beállni ebbe a sznobkodásba. Vígasztaljon az hogy az egyetem teljesen más lesz, ahogy a való világ is az.
2021. aug. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Pont ezaz, hogy nem leszek sznob
2021. aug. 20. 19:36
 8/15 A kérdező kommentje:
Viszont akkor lehet más suliból kellene haverokat szerezni, csak azt meg hogyan?
2021. aug. 20. 19:37
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Instagram által akár, nekem onnan van egy elég jó barátom. Bekövettem őt, mert feldobta a profilját ajánlottba.

De akár más appok/weboldalak segítségével is könnyedén lehet barátokat szerezni helyalapúlag

2021. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Most nehogymár a ruhák miatt ítéljenek meg... ennyi ember között csak akad normális vagy olyan aki szintúgy nem olyan gazdag hogy talpig nike-ban járjon minden nap.
2021. aug. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!