Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ki szereti a röpdogákat?

Ki szereti a röpdogákat?

Figyelt kérdés
Ha szereted akkor mi a jó benne? Én személy szerint utálom

2021. szept. 12. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Anno szerettem, mert könnyűek voltak, "ingyen" jó jegy volt, és még el is vett időt az órából.
2021. szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor ha tudtam akkor szerettem xD

Amúgy nem.

2021. szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Felsőben szerettem, nagyon könnyűek voltak, és sokkal jobb volt, mint a szóbeli felelés (ott kaptunk keresztkérdéseket). Szóval olyan, mint előttem is írták, ingyen jó jegy volt. Az sem volt amúgy utolsó, hogy általában elment az órából egy jó 15 perc.


Gimiben már cifrább volt. Az ottani fizika, biosz és kémia röpiket nagyon nem szerettem. Nekem kevés volt rájuk az idő, és néha írásban nehezebbeket kaptunk kérdésnek, mint szóban. Viszont ott néha kisebb megváltás volt, hogy legalább elment max. 10 perc az órából. A többi tárgyból viszont szinte bármikor jöhetett a röpkék :D

2021. szept. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a tippelgetőset, vagy ha nagyon egyszerű.
2021. szept. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szerettem mikor suliba jártam. Mert elég volt óra előtt elolvasni az anyagot, és simán megírtam ötösre. Persze nap végén már semmire nem emlékeztem belőle, de legalább a doga idejére kitartott a "tudás".

Ehhez képest a nagy dogák már nagyobb témaköröket öleltek át, tehát azokra nem lehetett így "készülni".

2021. szept. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Már nem vagyok középiskolás, de mindig is utáltam. Szándékosan dacoltam velük, mert tisztában voltam vele már akkor is, hogy nem a valódi tudásom méri, hanem egyszerűen igazságtalan. Minden más eredményem színjeles volt, a röpdoga papírjaimból pedig origami madarakat hajtogattam. Emlékszem, utolsó évben "figyelmen kívül hagyták" az emiatt kapott karóimat, mert egyszerűen nem tudtak velem mit kezdeni és minden más eredményem alapján az osztály egyik legjobbja voltam.
2021. szept. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Regen voltam iskolas. Okos voltam, de idonkent nem keszultem. Akkor semmit sem szerettem volna. Ha viszont keszultem, kinyitottam a konyvet, akkor jol tudtam, es csalodas volt nem felelni, nem vizsgazni, es egy ropdogat magabiztosan otosre megirni jo erzes volt. De ahogy irtam, mikor ellogtam a keszulest, nem volt jo. Akkor egyes, harmas, de negyes is kisulhetett belole.
2021. szept. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én. Mindig ötös mindneből. Felvágtam mindig vele mert sokaknak max 3masra sikerült.
2021. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én, mert így tudtam jó jegyet szerezni
2021. szept. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amikor alapból tudom az anyagot (akár kisujjamból kirázom, akár munkával megtanultam) akkor jó

Vagy előre be van jelentve , és akkor van annyi idő, hogy megtanuljam az egészet, de az az idő nem annyi, hogy mire a végére érek,már elfelejtettem az elejét; tehát szal ha előre be van jelentve, és tök jól fel tudok rá készülni, akkoris lehet jó ---meg ha a téma, az adott tananyag nem haladja meg a felfogóképességeimet.

Mondjuk volt már , hogy tök jól megtanultam az egészet; -ez két alkalommal is előfordult - de a tanár valami olyan embertelen módon osztályozta,hogy csak kettest kaptam rá. Holott mivel megtanultam, ötös járt volna rá, vagy minimum négyes, és négyesnél rosszabb semmiképp nem. Nem voltak illúzióim, hogy ötöst kapok; mert sose szoktak azt adni, mert mindig talál benne valami kis kifogást a tanár , hogy miért nem ötös, de egy nagyonerős négyesnek minimum meg kellett volna lennie. Mert tényleg én tudom, hogy tökre jól megtanultam; és erre ki akarja bökni a szemem egy kettessel; és aztán két hét múlva, amikor már elfelejtettem ezt az egészet; akkor kitalálja,hogy kötelezően írjuk újra, mindenki. De én már azt egyszer megtanultam ötösre. Az osztály két, elnézést a szóért "stréberének" is csak 3-as lett, az lett a legjobb jegy, a többieknek mind kettes, vagy egyes.

2021. szept. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!