Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt az a számodra legemlék...

Mi volt az a számodra legemlékezetesebb, etikátlan dolog, amit tanárod tett?

Figyelt kérdés

2021. szept. 12. 12:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Amikor bántottak az osztálytársaim, a tanár még engem szidott le, hogy miért merek visszaszólni és miért nem hagyom, hogy csináljanak velem amit akarnak. Kedves osztályfőnököm volt.....
2021. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
A folyosón szünetben leesett egy kép a falról ő meg rám akarta kenni a dolgot mert én álltam legközelebb ahhoz a képhez.
2021. szept. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Mikor kihívott felelni, nem tudtam, aztán inkább visszaküldött a helyemre. Majd kihívott mást, az osztály legbunkóbb gyerekét, az se tudta, szemtelen is volt, és kapott egy 1-est.

Erre a gyerek hivatkozott rám, hogy én miért nem kaptam, majd röhögve a tanárnő nekem is beírta a karót.

Egy ilyen 50-es dagadt, iszonyat rosszindulatú boszorkány volt.

2021. szept. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%

90-es években jártam egyetemre.

Szakdolgozatomat az egyik tanárnőnél írtam, hárplisnak hívtuk, mert midenért morgott.Olyan elhanyagolt, nyugdíj előtt álló nőnek nézett ki.

Konzultációra mentem hozzá, mondta hogy délután menjek órák után, mert addig nem ér rá.

Beszélgettünk, majd érdekes fordulatot vett a beszélgetés.Eltért a szakdolgozat témájától, elsőnek az én véleményemet kérdezte róla, majd hogy mit szoktam délutánonként csinálni.Haverokkal vagy barátnőmmel vagyok-e.

Nem volt barátnőm, mondtam is neki.

Itt levette a felsőjét, hogy melege van, kicsit nyeltem egyet, mert nem tudtam mire számoljak, de nagyon fura szitu volt.

Asztalától kijjebb ült, mélyen rám nézett, és mondta hogy évek óta nem szexelt, bejövök neki,hozzámérne, ha szeretném.meg sem várta hogy mondjak valamit, de izgultam, mintha most mennék először diszkóba, emlékszem úgy vert a szívem, hogy a nyakam is dobogott.

Felhúzta a szoknyáját, bugyit félrehúzta, és mondta hogy térdeljek elé, nyaljam ki.

Nem tudom leírni, hogy meddig maradtunk még benn, de este jöttem ki az irodájából, úgy néztünk ki mindketten mintha átment volna rajtunk az úthenger.

vizsgáim 5 lett mindegyik, szakdolgozat is.

Több évig voltam vele egyetem után, boldog éveink voltak.Sajnos a férje nem tudta már kielégíteni, mert beteg volt, a végén elmondta hogy van egy szeretője, férjét nem annyira zavarta.Azt mondta neki legalább kitud ő elégíteni.Sose nem mutatott be neki, de elég bizarr élmény volt.

60 éves korában láttam utoljára, felhívott hogy mit csinálok.

Elmentem hozzá, másnap estig ott voltam, aki nem élt még át ilyet, annak javaslom hogy próbálja ki.

2021. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Még kilencedikben elkezdtünk tanulni egy másik idegen nyelvet, a németet amit azelőtt sosem tanultam.

A tanárunk megkérdezte mindenkitől ki az aki szeretne ebből a nyelvből nyelvvizsgáig jutni majd. Senki nem merte azt mondani, hogy nem rajtam kívül. Hát le is cseszett emiatt rendesen és azt mondta, hogy ha én így, akkor majd ő is úgy áll hozzám. És nem kamuzott mert már a második órán engemet elszigetelt egy sarokba a többiektől és úgy kezelt mintha egy kreténizmussal szenvedő különc lennék akinek külön bánásmód kell.


Pedig nem gondolnám, hogy rászolgáltam volna erre és etikátlannak is tartottam ezt a tanár részéről, de mivel tudtam, hogy minek akarok tanulni így azzal is tisztában voltam, hogy melyek azok a tantárgyak amelyekből ki kell hoznom a maximumot. Ebből a tantárgyból meg konkrétan semmit nem tanultam meg így de mindegy is, egyetemista vagyok most és abszolút nem veszítettem semmit. Ha majd meg akarok tanulni németül felveszem szabadon választható tantárgyként, de kétlem, hogy igényelni fogom.

2021. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Az osztályfőnök megkérdezte, ki mellé szeretnék ülni.(Azt mondta, egy fiút válasszak, hogy "jó hatással" legyek rá - akkor 10 év körüli lány voltam.) Mondtam neki kb. 5 nevet, akikkel akkoriban viszonylag jól kijöttem. Utólag elterjesztette, hogy azt mondtam, szerelmes vagyok abba, akit végül odaültetett, és ezért direkt mellé akartam kerülni. Az egész társaság rám szállt miatta (meg persze az illető fiú is rettenetesen berágott, teljes joggal).
2021. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskola alsó tagozatban egyik órán az osztályfőnök felállította az egyik fiú osztálytársam, aki nem volt kimondottan jó tanuló sem példás magatartású, de egyáltalán nem zavarta az órát. Valamiért nagyon ledorgálta, majd amikor a fiú megpróbálta megvédeni magát, olyan pofont lekevert neki, hogy két padsorral hátrébb esett. A srác később elmesélte, hogy amellett hogy igazságtalannak érezte, nyilván borzasztó megalázó volt ilyet átélnie az egész osztály előtt, számunkra pedig félelmetes volt.

Ugyanez a nő egy lány osztálytársam kiállította az egész osztály elé, mert elvileg lopott az iskolában rendezett ásvány vásárról, őt is megpofozta mindenki előtt.

2021. szept. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

Volt a táblán az ún. "szégyen sarok", ahová a hetesek felírták a szünetben rosszalkodók monogramját, hogy aztán a tanár jól leszidhassa őket órakezdés gyanánt. Én mindig alapértelmezetten ott voltam. Tényleg nem voltam egy angyal, de idővel eljutott a dolog odáig, hogy szünet elején, a nulladik másodpercben engem mindig felírtak előre, függetlenül attól, mit csináltam, mert hát én úgyis rossz gyerek vagyok, megérdemlem.


30 évvel később vicces visszagondolni rá, hogy a mai, szélsőbaloldali uralom alatt álló világban milyen jól meg tudnák magyarázni, hogy azért írtak fel, mert se b***zi, se néger nem vagyok, és ezt mindenki evidensnek venné.

2021. szept. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Az én fizika tanárom mindig azokat a tanulókat hívja ki a táblához, akit ismer vagy a tesóját ismerte. Persze ezek a gyerekek nem túl jó tanulók és mindig iszonyatosan leégeti őket az osztály elött ezzel.
2021. szept. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Középiskolában az egyik tanár, gyakorlati óra helyett inkább a kocsmát választotta folyton. Volt, hogy napi 4 egymást követő órát kellett volna tartania. Egyszer, mikor ez a tanár épp a szokásos adagot tolta befelé a kocsmában, az osztályom a megszokott módon viselkedett. Hátul bömböltették a zenét, ordítoztak, dobálóztak, hülyültek. Hirtelen bejött a terembe az osztályfőnök és kaptam egy osztályfőnökit, mert órán fülhallgatóval, csendben zenét hallgattam. Szóvá tettem neki, hogy ez nem fair és inkább a tanárt kéne lecsesznie, nameg a többieket. Nekiállt ordítozni, hogy ne nekem álljon fejjebb, mert kapok egy igazgatóit is. Mondom oké, menjünk csak az igazgatóhoz. Az igazgató meghallgatta az ofi és az én álláspontomat is. Azt mondta, maradjunk egy osztályfőnöki figyelmeztetésben, a tanárral meg nem tud mit kezdeni, nincs helyette más, még egy alkesz tanár is jobb, mint a semmi.
2021. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!