Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Aki szándékosan nem szerepelt...

Aki szándékosan nem szerepelt a tablóképen! Mi volt az ok? Hogyan zajlott le? - avagy az oszt. társak és a tanárok utáltak emiatt?

Figyelt kérdés

Senkivel nem vagyok rosszban, de különösen jóban sem. Az osztályban minden valószínűség szerint érettségi után (2 éves) ennyi volt részükről egymás között, nyáron se foglalkoztak egymással. Rám pláne nem emlékeznének, nem lenne hiányérzetük. Osztályfőnökkel kölcsönösen nem vagyunk nagy szimpátiában - szerintem és mások szerint egy vicc ahogy tanít, és egyszer olyat csinált, ami emberileg és tanárként is egyaránt undorító. Lesz utánunk még száz osztálya, nem az én képemet fogja nézegetni, hamar el is felejt. Nincsen osztálytársakkal bajom, de annyi bántást kaptam általánosban a fiúktól kisgyerekként, hogy azóta is gyűlölöm, mikor lefotóznak. Arról nem beszélve, hogy nem lehet jól lefotózni, a kamera ellensége vagyok, és mosolyogni se tudok kényszerből, de anélkül a fejem csak olyan lenne, amire aki ránéz, elmegy az életkedve. Az már csak bónusz, hogy sajnos ált. iskola 2. osztály óta vannak pattanások, gyulladások (inkább) az arcomon, amin se a kozmetikus, se a bőrdoki, se az olcsóbb és drágább kencék, tonikok, pakolások, se a természetes itthoni pakolások nem segítenek. Nincs nyugtom, most is bőrhibás a fejem, pedig már elmúltam 18, a többieknek pedig egytől egyig gyönyörű a bőrük, van aki nem is jár kozmetikushoz, mégsincs egy mitesszere.

Szóval... szeretném elkerülni, de félek, hogy valahogy az osztályfőnök vagy az igazgató rákényszerít.


2021. szept. 17. 19:16
 1/4 A kérdező kommentje:
A kérdésem egyértelmű, kiknek szól. Ami alatta van, nem kötelező elolvasni.
2021. szept. 17. 19:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki lehet ennek alatta...
2021. szept. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát a tanúvédelmi programon kívül nem tudom mi indokolja.
2021. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehigy azt hidd hogy mindenki annyira érdekel a tablókép. Fogd fel úgy mint egy kis emléket. Ők is a valószínű így fognak ránézni a képre 10 év múlva ha véletlenül megtalálják a fiókban (mert mindig ott köt ki a többi lom között).

Válts bőrgyógyászt vagy nézz bele csoportokba. Légy kitartó ha kezelést csinálsz, a BHA savas dolgok pl direkt pattanásos bőrre vannak, szerintem próbáld ki azt is. Szerintem ne add fel.

[link]

2021. szept. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!