Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Zaklat az egyik osztálytársam!...

Zaklat az egyik osztálytársam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Mivel évvesztes lettem így most vagyok 9.-es. Az egyik lány az osztályból rám van kattanva. Órán szívecskéket küld, szünetben odajön hozzám de meg se szólal, csak feltűnően a közelembe jön és magába nevetgél meg mosolyog. Már el lett neki mondva, hogy hagyjon békén, mert nekem ő nem jön be, ráadásul barátnőm van, aki szintén az osztályba jár, és ez nagyon zavarja őt is. Már pár osztálytársam is beszélt vele, hogy álljon le, de mintha a falnak beszélnénk. Mit tegyek? Nagyon irritáló. 16f

2021. szept. 20. 13:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

tiltsd le

meg mondd neki, hogy üljön kaktuszba, ha ennyire fszhiányos

2021. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Küldd rá a barátnődet. Ezt lányként mondom. Legjobb megoldás.
2021. szept. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha beteg, hagyd ra, nem kell komolyan venni. Amig nem kovet, fogdos, szivecskezzen. Ha nem kamu, akkor ez defekt, nincs mit csinalni.
2021. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
2# Egy lánynak kell kivédenie a fiúját? Mi az, hogy ráküldeni? Mit csináljon vele?
2021. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%

4es, hidd el, jobb ha a csaj rendezi le. A fiúk nem tudják elintézni a dolgokat.


2es voltam.

2021. szept. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
Vedd be 1 edes harmasba a barátnőddel ;)
2021. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Tilts le a francba. Küldd rá a barátnődet, sőt a legjobb ha úgy küldöd el a csajt, hogy ő is ott van, mert akkor látja, hogy nem mész semmire, ő meg majd lerendezi. Csináltok egy jó kis jelenetet, majd utána látványosan szarjátok le, mert az ilyet az élteti, hogy foglalkoztok vele.
2021. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen "át kell rajta nézni"! -Mondjuk azért érdemes kikerülni, - ne lépj a fejére, ha útban van, - de semmi több!
2021. szept. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%
"Küldd rá a barátnődet,"- ez úgy hangzik, mintha azt mondanád, küldd rá a kutyádat:)
2021. szept. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Valaki beszeljen vele, h tok fogyi dolog, amit művel, csak lejaratja magat, nem igy fog beleszeretni valaki.

Ott hever elotted, megse kell neked, mit var? De ezt joindulattal, egy lany, aki joban van vele...

2021. szept. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!