Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemi oktatók, előfordult,...

Egyetemi oktatók, előfordult, h. beleszerettetek egy hallgatótokba?

Figyelt kérdés
Hogy alakult később?
2021. szept. 30. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
BME, mérnökképzés. Volt olyan tanszék, ahol minden doktorandusz meg fiszem/f*szom fiatal óraadó srác gólyákkal kavart
2021. szept. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem szerelem volt az oktatómmal, de az egyik tanárral egy időben közelebb kerültünk egymáshoz és a végén kellett nekem írnia egy levelet, amiben megkért, hogy kicsit távolodjak el tőle, mert nem szeretne baráti viszonyba kerülni a hallgatójával. Gondolom szólt neki a tanszékvezető.


Diploma után ismét elkezdtünk közelebb kerülni, baráti alapon. Nem lettünk a mindent elmondjunk egymásnak amíg befonjuk a hajunkat pajtások, de rendszeresen beszélünk. Van, hogy ő keres engem, van hogy én őt.

2021. szept. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2-es mit jelent az, h. közelebb kerültetek, amikor még tanított?


szerinted sosem érzett mást irántad, mint emberi szimpátiát, és te iránta? és most, diploma után milyen rendszerességgel beszéltek?

2021. szept. 30. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!