Neki van igaza?

Figyelt kérdés

Bocsi,kicsit hosszú lesz.

Szóval kezdjük az elejéről.

Új suliba mentem,mert az előző színovonala nagyon lefelé ment..

Az új iskola szuper,az osztály kedves,befogadó. Annyi,hogy csak 6 lány van és 21 fiú:D De ez nekem nem okoz problémát,sőt nag,on örülök neki.Dokkal jobba vagyok a fiúkal.(én lány vagyok)

Az egyik lány beteg lett és valamiért egyik csaj sem küldte el a leckét neki.

Már ey hete hiányzott és ugy döntöttem,hogy megkeresem Messengeren.Elküldtem neki a leckét,nagyon hálás volt.

Minden nap ,ahogy hazaértem,küldtem neki részletesen házit,órait.


Egy hete,hétfőn én lettem beteg és írtam neki,hogy legyen szives küldje el a héten.

Annyit írt,hogy jó. Közbe beszélgettünk,sok mindet megtudott rólam és én róla.

Erre másnap már 16:00 kor sem küldte a házit(aznap kevés óra volt,13:30kor csengettek)

Írtam neki 19:00 kor,hogy volt-e házi.

Írta(21:14)hogy volt és küldte.Írtam neki,hogy gondolom,hogy elfoglalt és megköszöntem a házit.Másnap ugyanugy nem kuldte és utána se.Írtam,hogy bocsi ,mi volt a házi?

Erre annyit írt,hogy fenn van az E-krétába.

Ezzel az a baj,hogy már mondták a tanárok,hogy nem mind töltik fel,figyelj órán.

Egyil anp se küldte,csak hogy ott van a krétába(a fele se volt fenn)

Végül irtam egy fiunak aki mindet elkülde.

Nem értem miert nem kultde el a lány,én értem,hogy sok dolga van meg minden(bezzeg facebookon tudott posztolgatni) de azért 2 hétig egyik anp se...

Vagy csak én gondolom igy?

Annyit írhatott volna,hogy most nem ér rá



2021. szept. 30. 10:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Én is 1,5 hétig kuldtem neki
2021. szept. 30. 10:55
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon a felszínen maradunk, akkor megígérte hogy elküldi, mégse tette, tehát ez a része gáz.


Ássunk viszont mélyebbre. Te saját magad küldted neki, nem kért meg rá. Magadtól minden nap átnyomtad, ami kedves, csak hát nem kedvességből csináltad, hanem elvártál cserébe valamit, jelen esetben hogyha majd te is beteg leszel, biztos küldi ő is - másodsorban pedig így próbáltál bevágódni nála gondolom. Itt bukik a dolog, mert érdekből segítettél neki és nem is jött be.


Nem kötelessége viszonozni, miért is kellene? Nem vagytok jóban, nem vagytok barátok, érezhetően idegesítetted már a végén és mégis toltad magad tovább. Ő nem akarta megosztani, nem akart ezzel időt pazarolni, ez van. Nyilván nem jófejség, de miért ne tehetné meg, amúgy se köt össze titeket semmi. Azért nem küldte el, mert nem akarta és nem érdekelted, ennyire egyszerű.


Neked se volt kötelességed küldözgetni neki, de úgy döntöttél hogy ezt teszed. Nem kért meg rá, nem követelte, nem fenyegetett vele hogy elkap a suliban ha nem teszed.

2021. szept. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
1 es jol ki vesézte.
2021. szept. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1 koszi a válszod

Hát ő azt mondta barátok vagyunk de mindegy..

De akkor miert nem írta h bocsi neki ez nem megoldható?

3 napot jött utána én lettem beteg és minden nap együtt beszelgettunk,társasoztunk stb.

Nem,nam azért küldtem neki h viszonozza,hidd el:)

2021. szept. 30. 11:26
 5/12 A kérdező kommentje:
Utána már nem is írtam neki,csak 2 nap..
2021. szept. 30. 11:28
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Akkor meg egy bunko gyökér.

És ....

2021. szept. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezért tettem ki a kérdést,hogy több oldalról haljak dolgokat:)
2021. szept. 30. 11:29
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

3 mas és 6 os voltam. Szerintem ne foglalkoz iéyen dolgokkal.

Az emberek többször rosszak mint jók.

Tegyük fel te mindig segitökész és udvarias vagy, és mindig meg osztod amid van soha ne akard visza kapni, mert 1 nem fogad, 2 ha még is akkor sokkal joban esik majd neked is.

Aa dolgok soha nem rolad szolnak hanem mindig másrol.

Ezt ugy kell értelmezned hogy mindig mindenki a saját dolgait tartja fontosnak.

Vagy fogadd el az embereket olyanoknak amilyenek vagy ne beszélj senkivel.

2021. szept. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Csak kicsit rosszul esett..

De nézzük pozitívan,a fiú kedves volt és elküldte :)

2021. szept. 30. 11:42
 10/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon köszi, hogy elküldted a házit,rendes tőled❤❤

Nincsenek barátaim,nem is tudom honnan szereztem volna meg:(

Én is próbálom majd viszonozni a kedvességed:) ❣


Ezt írta 2 hete amúgy

2021. szept. 30. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!