Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek jogosan haragszom...

Szerintetek jogosan haragszom picit rájuk?

Figyelt kérdés

Szóval az osztályomból 2 lánnyal mondjuk úgy "jóba vagyok" (az igazi barátnőim sulin kívül vannak.) De úgy elvagyok ezzel a két lánnyal, nem rossz fejek csak nem annyira vagyunk öribarik..

Na és múltkor gyakszira mentünk, megbeszéltük hogy találkozunk 8 órakor a sulinál. Én és az egyik lány már ott voltunk, de a másik lányra fél órát kellett várni, és majdnem elkéstünk mert írt hogy várjuk már meg..Hideg is volt meg minden de megvártuk. Épp hogy odaértünk a gyakorlatra...Mindegy.

Most a napokban volt hogy szintén gyakorlatra mentünk és megbeszéltük a 9:40et találkozási időpontnak. Erre késtem a busz miatt 5 percet és már sehol nem voltak. Elindultak nélkülem. Sőt! Már 09:02kor jött az üzenet (amit csak délután itthon láttam, ott nem volt netem) hogy hát ők már úton vannak. Mondom kösz hogy megvártatok, 40 perccel hamarabb elindultak. Na, pont ezért mondom hogy a tényleg igazi barátnőim sulin kívül vannak..Ez kicsit szarul esett, de nem nagyon hoztam szóba, viszont picit haragszom..Jogos szerintetek? Ti mit tettetek volna a helyemben?



2021. okt. 3. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:
42%
Én a helyedben nem lennék kutya,hogy pórázon kelljen sétáltatni és mennék magamtól...
2021. okt. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mit tennék a helyedben? Nem barátkoznék gyökerekkel.
2021. okt. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!