Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek a tanáraimmal?

Mit tegyek a tanáraimmal?

Figyelt kérdés

Van 2 tanárom (történelem és matematika) akik be vannak oltva és mindig hangoztatták hogy nem nézik jó szemmel azokat akik nincsenek.

Múlt héten azonban mindkettő lekezelően beszélt az oltatlanokról és engem, aki nem vagyok beoltva, lezoltak hogy miért nem oltattam be magam meg hogy miért megyek hozzájuk közel és elültettek az osztály egyik részébe.

És ez napi szintű lett sajnos. Én ezt maximálisan diszkrimináció a érzem és nagyon rosszul esik hogy emiatt megbélyegeznek és máshogy kezelnek. Semmi joguk ehhez. Folyton felhozzák a témát és szekálnak vele.

Mit tudnék tenni? Ti mit tennétek hasonló helyzetben?



2021. okt. 5. 21:32
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

33

Akkor mire a hiszti? Örülj a kis esélyeidnek.

És azért mert a propaganda ezt mondja neked, te el is hiszed. Amit a tévében mondanak, az úgyis van persze.


Mekkora okos vagy 😂 csoda hogy nem robbant szét az agyad a tudástól még 😂

Valószínűség...

Beadatsz egy szert magadnak amit senki nem ismer, amiért senki nem vállal felelősséget és ami abszolút nem akadályozza meg hogy megbetegedj, sőt, okozhat más problémákat IS. de ha ez neked jó, mert a TV ezt mondja meg az a pár fehér ruhás akiket beszélni hagynak (mert ugye a tévé nem enged olyanokat is megszólalni az egészségügyből, aki ellene van vagy lenne valami negatív amit mondjon róla). De ez van. Ez jó neked, csináld.

Ha akarod még viszlek is oltani, van hely a kocsiban. Csak engem ne akarjon senki meggyőzni vagy rámerőszakolni.

2021. okt. 8. 12:53
 32/34 anonim ***** válasza:
0%
32 es ezt adom.
2021. okt. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

32

Nem vagyok egyáltalán beképzelt. Ugyanolyan ember vagyok mint te, az osztálytársaim vagy a tanáraim.

Önző sem vagyok. Miért lennék?

Az értelmi képességről inkább a te esetedben lehetne beszélni.


33

Gyertek össze. Szép pár lennétek.

2021. okt. 10. 14:39
 34/34 anonim ***** válasza:
0%
Oltasd be magad, oszt csók.
2022. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!