Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek a tanáraimmal?

Mit tegyek a tanáraimmal?

Figyelt kérdés

Van 2 tanárom (történelem és matematika) akik be vannak oltva és mindig hangoztatták hogy nem nézik jó szemmel azokat akik nincsenek.

Múlt héten azonban mindkettő lekezelően beszélt az oltatlanokról és engem, aki nem vagyok beoltva, lezoltak hogy miért nem oltattam be magam meg hogy miért megyek hozzájuk közel és elültettek az osztály egyik részébe.

És ez napi szintű lett sajnos. Én ezt maximálisan diszkrimináció a érzem és nagyon rosszul esik hogy emiatt megbélyegeznek és máshogy kezelnek. Semmi joguk ehhez. Folyton felhozzák a témát és szekálnak vele.

Mit tudnék tenni? Ti mit tennétek hasonló helyzetben?



2021. okt. 5. 21:32
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
26%
Az oltások sokmillió ember életét mentették már meg. Akkoris, ha te otthon ülve nem hiszel benne. A Hold is létezik akkor is, ha nem hiszel benne. Nem hit kérdése.
2021. okt. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
17%
Milyen érdekes hogy aki normális és az oltás mellett van mind le vannak pontozva
2021. okt. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
83%
#22!Talán mert nem sikerült értelmeznetek a kérdést, úgy ahogy az összes többi covidos kérdésnél se sikerül. Annyira zseninek hiszitek magatokat, de azért az már nem jut el az agyatokig, hogy a kérdező nem kért tanácsot abban, hogy oltasson-e. Vagyis a válaszod HASZONTALAN.Szívesen😉
2021. okt. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
54%
Lehet, hogy csak féltenek titeket. Apukám kardiológus, mondta, hogy soha ennyi fiatallal nem találkozott még a praxisa során, mint az elmúlt egy évben, mert ilyen posztcovidos vérnyomás meg pulzusproblémáik vannak. 15-30 év közti fiataloknak :((
2021. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

24

A saját életével törődjön. Engem ne féltsen egyik se.

2021. okt. 7. 22:32
 26/34 anonim ***** válasza:
72%
Nem a kérdező a paraszt. És nem túl valószínű, hogy "beledöglik" egy 2%-os halálozási rátájú fertőzésbe. Titeket és a tanárait védi a csodaszérum, szóval részetekről ez már csak nettó hiszti. Vagy nem véd? Akkor miért akarjátok rátukmálni másra is?
2021. okt. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
22%
Legalább tudjuk kik a felelőtlenek, akik arra sem képesek hogya társadalom érdekében tegyenek meg valamit, csak magukra gondolnak.
2021. okt. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
78%
Hagyjuk már ezt a társadalom dumát... Gondolom te mindennap önkénteskedsz, hajléktalanokat fogadsz be és anyagilag támogattad a covid hiszti miatt tönkrement vállalkozásokat...
2021. okt. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

26

Latszik az értelmi szinted 😂 valakinek a halálát kívánni... Te normális ember XD


27

Ti közeledtek nem én. És ti írtok nem a témával kapcsolatban.


28

Erről van szó 😂pontosan ez a helyzet. Ők félnek pedig elvileg (hivatalosan) nagy biztonságban vannak.


30

Jól hatott a propaganda. Társadalom érdeke 😂 az oltott is lehet hordozó és el is kaphatja a vírust. Akkor milyen társadalom érdeke? Miért felelőtlen akárki aki az életével azt kezd amit akar? Miért lenne jobban veszélyben akárki amiért én nem vagyok beoltva?

2021. okt. 8. 07:14
 30/34 anonim ***** válasza:
8%

Nem propaganda, hanem tudomány, akkor is, ha nem fogja fel az agyad:

Hiába kaphatja el a beoltott is és fertőzhet, sőt meg is halhat, mert nem ez számít! Csak ez jut el az agyadig, de az már nem, hogy mindez milyen esélyekkel. Kisebb tünetek, hamarab legyőzi, kis eséllyel lesz probléma nála. tehát:

1: Sokkal kisebb eséllyel jut súlyosabb állapotba a betegsége. Sokkal nagyobb eséllyel hamar kigyógyul belőle (mig másban szaporodik és tüneteket okoz a vírus, nála a felszálló ágban már gyógyuló fázisba is lép).

2: Sokkal kisebb eséllyel terheli az egészségügyet. Sokkal kisebb eséllyel lesz komoly baja, vagy hal meg, mint a kontrollcsoport (a társadalomnak az a része, aki nincs beoltva)

3: Nem szaporodik annyire el a vírus a szervezetében, tehát jóval kisebb koncentrációban is szór, tehát jóval kevesebb eséllyel terjeszti, fertőz másokat.

Ha te csak azt fogod fel, hogy dehát mind a kettő, akkor meg minek, akkor figyelj jobban a valószínűségszámításoknál! Még suliban vagy, talán beteg voltál akkor, mikor tanították... Mert az a lényeg!

És igen, remélem, ha már valaki pórul jár: téged annyira megvisel a vírus, hogy te más nem fogod továbbadni másnak... ugye érted...

Nem propaganda, meg hiszti, hanem tudomány: csak valószínűségek összevetése. Kit érdekel amit mondasz, hogy nade előfordul?

Az ővet sem kapcsolod be, mert annak ellenére is meghalnak a balesetben az emberek? Ott sem érted az esélyeket? Inkább menj tanulni, hogy elkezdj lassan összefüggésekben is gondolkodni.

2021. okt. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!