Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legmegalázóbb...

Mi volt a legmegalázóbb élményetek az iskolában?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok, hányadikba jártatok? Nemet is írjatok légyszi

2021. okt. 7. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%

Nem megalázó, hanem inkább váratlan.

90es években jártam középiskolába.

Biológia tanárnővel többször lefeküdtem, mert a gyengéje volt a fiatal fiúk.Férje elhanyagolta.Igazából még egyetemi évek alatt is jártam hozzá, pedig a férjével élt.

2021. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
amikor felgyújtottam a szerves labort 16 évesen :)
2021. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

8. osztály

Matek óra

A tanár nem hitte el, hogy sikerült megoldanom a feladatot ezért kihívott a táblához, hogy oldjam meg.

Nagyon mérges volt, én leblokkoltam, nem tudtam megcsinálni újra és az egész osztály előtt lehordott, hogy másoltam, kaptam egy 1-est is.


F

2021. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Cigányokkal kellett verekedni az öltözőben, ha nem akartam egy telefonnal szegényebb, és csicskáztatással gazdagabb lenni.
2021. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Még általánosban a kémiaszertárban az 5 kilós kiszerelésű kén porral dobálóztunk de elejtettem, leesett és kiborult a földre aztán úgy hagytuk és elfutottunk.
2021. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
Velem nem tortent semmi megalazo! En voltam az iskola reme :)))
2021. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer az egész osztály szeme láttára pofon vágott egy fiú. Lány vagyok. Talán ötödikesek lehettünk. Még csak nem is vitatkoztunk előtte, csak úgy érezte, nem figyelek eléggé arra, amit mond.
2021. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Amikor egy cigány csaj a nagyszünetben az udvaron megtépett, meg leköpött (fiú vagyok).
2021. okt. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja engem is leköptek sajnos :(
2021. okt. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
13%

Egyes te mázlista.


Dettó a Töri tancival csak ő fiatal volt ;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

2021. okt. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!